Designteka

wydarzenia

Zrób sobie Dzień Kobiet

03.03.2014

“Concordia Women” to wydarzenie, które na 8 marca przygotowała Concordia Design – centrum innowacji, designu i kreatywności w Poznaniu. Będzie można m.in.: skorzystać z porad stylistów, kosmetologa, braffiterki, wykreować nową fryzurę, obejrzeć pokazy yogi i zupełnie nowego sportu wodnego Stand Up Paddle, zrobić zakupy modowe u polskich projektantów i wykonać samodzielnie biżuterię, a następnie zafundować sobie sesję zdjęciową. Dla poszukiwaczek niestandardowego menu – warsztaty kulinarne z Kucharzem Roku.

Świętowanie Dnia Kobiet przestało być (na szczęście) passe. Wydarzenie “Concordia Women” to dobra okazja, by zwrócić się ku kobiecej naturze, skorzystać z fachowych porad stylistycznych, ale przede wszystkim miło spędzić czas. Na miejscu będzie można skorzystać z porady stylistów, kosmetyczki i braffiterki, zrobić analizę kolorystyczną pod kątem zakupu ubrań, zrobić sobie nową fryzurę i wreszcie wziąć udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej. Będzie można zobaczyć pokaz studia Yoga Loft, ale także poznać nowy najszybciej rozwijający się sport wodny Stand Up Paddle. Będzie można zobaczyć deski, dowiedzieć się dla kogo jest ten sport. Ważną częścią spotkania będzie też popup store z ubraniami od polskich projektantów – na kiermaszu będzie można kupić ubrania m.in.TUTU Clothing Store – butik oferujący projekty m.in. Magdy Hasiak, Agaty Bieleń, Risk made in Warsaw, Confashion, Lous, torby marki Dziki Józef.

Po południu w ramach „Babskiego Wieczoru” będzie można wziąć udział w profesjonalnych warsztatach kulinarnych z Adamem Adamczakiem – Kucharzem Roku w tegorocznym konkursie Magazynu Kuchnia. Na warsztatach każda Kobieta dowie się jak w jeden wieczór zostać Kulinarną Boginią! Uczestniczki przygotują 4 dania, które stworzą wspólną kolację. Warsztaty potrwają od 17.00 do 20.00. Tego dnia w restauracji będzie też obowiązywać kobiece menu, a na wszystkie panie czeka niespodzianka.

Wstęp na wydarzenie jest wolny. Na konsultacje nie trzeba się zapisywać, część z nich jest bezpłatna, za niektóre (na przykład sesję zdjęciową) płaci się na miejscu. Ceny: od 20 do 30 zł za poradę/ usługę. Koszt warsztatów kulinarnych to 140 zł.

Szczegółowy program wydarzenia na: www.concordiadesign.pl/pl/dla-kazdego/wydarzenia/concordia-women

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas