Designteka

wydarzenia

„KSIĘGA TRENDÓW” w nowej formule

27.04.2017

Piąta edycja „KSIĘGI TRENDÓW”, publikacji Wydawnictwa meble.pl, właśnie pojawiła się na rynku. To unikatowa pozycja, która opisuje aktualne trendy we wzornictwie wnętrz przez pryzmat zmian w stylu życia Polaków.Dotychczasowe wydania „KSIĘGI TRENDÓW” zostały wysoko ocenione przez środowisko, czyli producentów mebli, sprzedawców, projektantów i architektów. Dzięki trafnej analizie stylu życia Polaków, w tym roku, już po raz piąty, wyłoniono 10 aktualnych trendów, które umożliwiają pogłębienie wiedzy o potrzebach klientów.

Mecenasami „KSIĘGI TRENDÓW 2017” są firmy: ICA Polska, Interprint Polska, Kinnarps Polska i Toptextil. Na wartość 164-stronicowej publikacji znacząco wpływają komentarze, wielokrotnie nagradzanych na forum krajowym i światowym, projektantów i architektów wnętrz, wśród których są: Studio Robot, Jan Kochański, Agnieszka Pikus, Maria Jeglińska, Zofia Żadan, Szymon Hanczar, Gosia i Marcin Dziembaj, Mowo Studio, Nikodem Szpunar i Katarzyna Herman-Janiec.

Tegoroczna edycja „KSIĘGI TRENDÓW” została wzbogacona o wypowiedzi ekspertów z różnych środowisk, wśród nich znaleźli się: dr Bożena Szewczyk-Taranek, Magdalena Szpilka, Marta Niedźwiecka i Hanna Rydlewska, dr Dariusz Parzelski, Ilona Felicjańska, Agata Kulpa-Kulpińska, dr Piotr Michoń, Tomasz Misztal, Tomasz Mazur i Sylwia Hull-Wosiek.

Aktywnej promocji „KSIĘGI TRENDÓW 2017” sprzyja obecność publikacji na wiodących festiwalach designu i wydarzeniach związanych z wyposażeniem wnętrz, w tym na wszystkich szkoleniach organizowanych przez Virtus Studio.

Pierwszą okazją do spotkania z „KSIĘGĄ TRENDÓW 2017” była konferencja „Design. Nowe trendy w architekturze wnętrz”, zorganizowana przez Virtus Studio, która odbyła się 25 kwietnia br. Towarzyszyła jej prezentacja firmy ICA Polska, jednego z mecenasów tegorocznej publikacji.

„Księga Trendów” to obowiązkowa lektura projektanta i architekta oraz każdego, kto jest wrażliwy na otaczającą go przestrzeń.

„KSIĘGĘ TRENDÓW 2017” można zamówić tutaj:

http://www.wydawnictwo.meble.pl/kup-prenumerate/

Wydawnictwo meble.pl zachęca również do śledzenia profilu „KSIĘGI TRENDÓW” tutaj:

https://www.facebook.com/ksiegatrendow/

 

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas