Designteka

wydarzenia

DERMAMEDIC PALACE DAYS

06.07.2015

„DERMAMEDIC PALACE DAYS” to projekt cykliczny skierowany do kobiet! Każda z Pań znajdzie w nim coś inspirującego… rozpoczynając od rozwoju osobistego, tajników zdrowia i urody, po sekrety pięknego wizerunku i dobrego stylu, a to wszystko doprawione szczyptą kultury!

Kolejne, 7 spotkanie odbędzie się 7 lipca 2015, godz.: 17.30 w Klinice Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Dermamedic Palace – mieszczącej się w samym centrum Warszawy w budynku Pałacu Kultury i Nauki.

Cykl DERMAMEDIC PALACE DAYS okazał się ogromnym sukcesem, a jego program za każdym razem jest inny i równie interesujący. Motywem przewodnim lipcowego eventu będzie: Jak być piękną podczas wakacji.

Agnieszka Denis – kosmetolog Dermamedic Palace – podpowie w jaki sposób zadbać o urodę w czasie wypoczynku w intensywnym słońcu i słonej wodzie, ale też jak ratowaćskórę po wakacyjnych wojażach.

Aleksandra Sierańska-Rojek zaprezentuje Paniom rewelacyjny zabieg Cryolift z Filorga, przybliży również właściwości kosmetyków i suplementów diety tejmarki.

W programie również inspirujący warsztat z Karoliną Brzezińską.

Spotkanie poprowadzi: Olga Kisiel-Konopka (OKK!)

Partnerzy edycji 7: Filorga, MINI, Creator, Herba Thea, OKK!, Restauracja Przypraw Dopraw

Zerknij: www.dermamedic.pl

Nowym Partnerem cyklu został Raumplus.

Raumplus to marka wyspecjalizowana w dziedzinie systemów do przechowywania i przedzielania pomieszczeń. Od ponad ćwierć wieku niemiecki producent rozwija i udoskonala systemy zabudowy wnętrz, drzwi i ścianek działowych, z których wiele zostało opatentowanych. Najwyższa jakość produktów jest dla Raumplus priorytetem, który gwarantuje ściśle kontrolowana produkcja w fabryce w Bremen. Testom podlegają poszczególne komponenty używane do produkcji oraz gotowy produkt. Sprawdzana jest wytrzymałość w codziennym użytkowaniu oraz odporności na warunki skrajne m.in. na uderzenie. Charakterystyczne dla stylu Raumplus są eleganckie i delikatne linie, które tworzy aluminiowa konstrukcja szaf i garderób oraz luksusowe wykończenia. Nowatorskie wzornictwo i przełomowe rozwiązania w zakresie aranżowania przestrzeni przyniosły marce wiele nagród m.in. prestiżowy Red Dot za projekt garderoby Cornice.

Raumplus jest obecny na pięciu kontynentach i współpracuje z partnerami w 58 krajach. Posiada udziały w spółkach zlokalizowanych w Chinach, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Rosji i Szwajcarii. W Warszawie showroom Raumplus znajduje się przy ul. Burakowskiej 5/7. (www.raumplus.pl)

 

O podniebienia Pań zadba Restauracja Przypraw Dopraw.

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas