Designteka

Kontakt – Simon od podszewki

19.03.2024

Nic nie pomaga tak dobrze zrozumieć produktu, jak osobiste zobaczenie jego procesu produkcji. Kolejne etapy tworzenia pozwalają lepiej zrozumieć jego działanie i ostateczny wygląd. W związku z tym Kontakt-Simon zaprosił ambasadorów marki na wizytę w swojej fabryce w Czechowicach-Dziedzicach.

Istniejąca od 1921 fabryka w początkowym okresie była Spółką Akcyjną Przemysłu Elektrycznego „Czechowice” produkującą oporniki i regulatory, sprzęt oświetleniowy, izolacyjny, sygnalizacyjny i mierniki elektryczne a także podgrzewacze do butelek. Kolejne lata, zmiany i modernizacje doprowadziły do miejsca, w którym jest teraz. Wieloletnia tradycja i doświadczenie pozwoliły marce Kontakt – Simon na zbudowanie zaufania swoich Klientów.

Od zaplecza

Pod koniec lutego odbyło się spotkanie w siedzibie firmy mieszącej się w Czechowicach-Dziedzicach. Zaproszenie na dwudniowy wyjazd, połączony ze szkoleniem produktowym i zwiedzaniem fabryki Kontakt – Simon, otrzymali Ambasadorzy marki – 10 pracowni projektowych z całej Polski: ARTchitektura – Samanta Michalewicz, Art Design Studio – Agnieszka Lesiuk, Archistan Interiors – Małgorzata i Daniel Stan-Zieliński, Flow Interiors – Ewa Franiak i Tatewik Caturowa, Grupa NONO – Karolina Szyszka, Moie Studio – Ada Kopczyńska-Wójtowicz, MyMOLO – Patrycja Dąbek, Royal Design – Joanna Kowalska, STUDIO e. – Ewa Lompart oraz WZ Studio – Ada Skwira i Małgorzata Liebhart wraz z dbającą o wizerunek marki agencją OKK PR – Olgi Kisiel – Konopki.

Ambasadorzy mogli nie tylko poznać nowe rozwiązania produktowe, ale też przeanalizować i zobaczyć każdy etap produkcji osprzętu elektroinstalacyjnego, który wykorzystują w swoich projektach. Wiedza ta z pewnością przełoży się na lepsze dopasowanie włączników i gniazdek do potrzeb Klienta – Inwestora.

Chwila relaksu

Podczas wyjazdu, poza zdobywaniem wiedzy teoretycznej, przewidziany był również czas na wzajemne poznanie się i wymianę doświadczeniami. Spotkanie tak wielu znakomitych pracowni projektowych w jednym miejscu nie mogło obyć się bez gorących rozmów przy wspólnym ognisku i góralskiej kolacji w jednym pensjonatów w Szczyrku.  Niebywałą atrakcją była również przejażdżka górskimi szlakami w Wiśle i podziwianie pięknych krajobrazów.

Drugiego dnia Ambasadorzy wysłuchali znakomitego wykładu o sztuce fotografii, który poprowadził Bartek Barczyk, mający na swoim koncie wiele pięknych kadrów architektury jak i gwiazd świata kultury. Swoje dwa zdania na temat fotografii wnętrz dorzuciła również Dagmara Maroszek- Bździuch, opiekunka Kontakt-Simon z ramienia OKK PR, a też fotografka – Mufka Fotografia.

Dwa intensywne dni spotkań zaowocowały nową wiedzą, wymianą doświadczeń i tym co najważniejsze – cudownymi relacjami, które nawiązały się podczas gościny u Kontakt- Simon.

Autorem relacji z wyjazdu jest Bartek Barczyk Art

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas