Designteka

wydarzenia

Stół dla młodych

18.10.2012

Zaprojektuj dla marki TON – STÓŁ DLA MŁODYCH – w ramach Konkursu dla młodych projektantów.

TON jeden z najstarszych producentów mebli na świecie, produkujący nieprzerwanie od 1861 roku w tym samym miejscu – Bystřice pod Hostýnem – gdzie żył i tworzył Michael THONET, w związku z pierwszą rocznicą obecności na polskim rynku, ogłasza Konkurs skierowany do młodych projektantów między 20 a 30 rokiem życia.

Przy projektowaniu nowych, fantastycznych modeli współpracujemy z uznanymi projektantami z całej Europy, a teraz czas na młodych, zdolnych polskich projektantów – mówi Iwona Piskorz Dyrektor Marketingu TON Polska.

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych projektów, przygotowanych w oparciu o temat konkursu i promocję młodych designerów.

Temat konkursu: STÓŁ DLA MŁODYCH, wykonany z drewna lub w kombinacji z innymi materiałami, użyteczny do pracy, jedzenia, rysowania, tańczenia itp., pasujący do różnych wnętrz

Laureat głównej nagrody będzie miał możliwość współpracy i wdrożenia do produkcji nagrodzonego projektu a zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca otrzymają nagrody w postaci wyjazdu do siedziby, zakładu TON w Bystřice pod Hostýnem (Czechy) możliwość zapoznania się z ponad 150 letnią historią firmy, procesem produkcyjnym.

Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 31.01.2013 roku. Warunkiem udziału w konkursie są prawidłowo wypełnione dokumenty: formularz i oświadczenie, oraz przesłanie projektu zgodnie z wymogami określonymi w regulaminie konkursu.

Więcej na:

www.ton.eu

www.tonpolska.pl

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas