Designteka

Wizytówki

bn_logo

BN Office Solution

adres: ul. Mięsowicza 6, 38-400 Krosno
telefon: +48 13 437 62 50
email: info@bnos.com
www: www.bnos.com

BN Office Solution to marka należąca do Grupy Nowy Styl. Oferta BN Office Solution to wysoce funkcjonalne, kompleksowe systemy mebli biurowych oraz nowoczesne kolekcje krzeseł i luksusowych sof do biur. Wyjątkowe zarówno pod względem jakości wykonania, jak i wzornictwa opartego na światowych trendach. Marka dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym i oprogramowaniem gwarantującym najwyższą jakość wyrobów.

BN Office Solution koncentruje się na skutecznych, podnoszących efektywność rozwiązaniach dla biur. Sprawdzają się one zarówno w profesjonalnej przestrzeni typu open space, jak i home office. Marka proponuje kompletną ofertę nowoczesnych mebli, krzeseł i sof, dzięki której można wyposażyć całe biuro, począwszy od gabinetu menedżera poprzez stanowiska pracownicze, miejsca spotkań, relaksu, sale konferencyjne etc. Kluczem jest ‘spójność’. Poszczególne elementy oferty wzajemnie do siebie pasują, pod względem funkcjonalnym, jak i wzorniczym.

Wszystkich tych, którzy chcą zobaczyć i wypróbować produkty marki, serdecznie zapraszamy do showroomów w Krakowie, Warszawie i Krośnie.

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas