Designteka

wydarzenia

Bitwa o Łazienkę i Kuchnię

30.04.2013

„Bitwa o Łazienkę i Kuchnię” – konkurs Deante rozpoczęty!

Deante, polska marka zlewozmywaków, baterii i natrysków, organizuje konkurs dla miłośników pięknych wnętrz, lubiących rywalizację. Wystarczy zrobić zdjęcia pomieszczenia, w którym wykorzystało się produkty firmy. Łączna pula nagród w „Bitwie o Łazienkę i Kuchnię” to 18 000 zł i wiele upominków.

Z początkiem kwietnia ruszyła pierwsza z trzech edycji konkursu Deante. To doskonała okazja dla osób, które mają ciekawe pomysły na aranżację jednego z dwóch najważniejszych pomieszczeń w domu i nie boją się wcielać ich w życie. „Bitwa o Łazienkę i Kuchnię” to nie tylko szansa na zdobycie cennych nagród, ale też możliwość zaprezentowania swoich kreatywnych realizacji.

- Polacy coraz bardziej interesują się urządzaniem wnętrz i chętniej wprowadzają nietypowe rozwiązania do swoich mieszkań i domów. Dużą rolę zaczyna odgrywać estetyka i jakość, a nie tylko funkcjonalność używanych produktów i samych pomieszczeń. Dlatego nasza firma, której produkty znajdują się w wielu polskich domach, organizuje konkurs, który pozwoli pochwalić się własnym „M” – mówi Anna Kowalska, z-ca Dyr. Handlowego ds. Marketingu z Deante.

Osoby poszukujące wnętrzarskich inspiracji od niedawna mogą oglądać cieszący się dużą popularnością program „Bitwa o Dom”. Jego uczestnicy toczą zaciętą walkę projektując, wyposażając i urządzając wymarzone „M” po to, aby zdobyć cenną nagrodę – mieszkanie na własność. Zmagania bohaterów „Bitwy o Dom” mogą stać się impulsem do wprowadzenia zmian we własnych wnętrzach. Uczestnicy „Bitwy o Łazienkę i Kuchnię”, tak jak bohaterowie programu, mogą nie tylko pokazać swoje pomysły, realizacje i poddać się ocenie jury, ale też zdobyć cenne nagrody.

Zasady konkursu są bardzo proste. Wystarczy kupić dwa produkty Deante, zachować dowód ich zakupu i zainstalować je w łazience lub kuchni. Następnie należy zrobić trzy zdjęcia pomieszczenia, w którym wykorzystano produkty firmy. Ostatnim krokiem jest rejestracja i zamieszczenie zdjęć na portalu www.PolskaFirma.deante.pl. Na laureatów czekają bardzo atrakcyjne nagrody. Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma 3 000 zł, drugiego – 2 000 zł, a trzeciego – 1 000 zł. Dodatkowo, wszyscy uczestnicy zabawy otrzymają upominki. Ale to nie koniec niespodzianek. Deante przygotowało trzy edycje konkursu, a w każdej z nich są przewidziane trzy miejsca na podium. Pierwsza edycja trwa do 31 maja, kolejne od 1 czerwca do 31 sierpnia oraz od 1 września do 30 listopada.

Z nadesłanych zdjęć zostanie utworzona galeria zdjęć, którą będzie można oglądać na stronie www.PolskaFirma.deante.pl. Tam też są dostępne szczegóły konkursu i regulamin.

 

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas