Designteka

wydarzenia

Design we wnętrzu

20.03.2013

Kolejna edycja DESIGN WE WNĘTRZU zakończona.

17.03.2013r. dobiegła końca kolejna edycja kursu DESIGN WE WNĘTRZU prowadzonego przez placówkę oświatową CREATOR. Tym razem zajęcia odbywały się w 3 wyjątkowych warszawskich przestrzeniach: siedzibie International DECORATION, w galerii SH Studio przy ul. Wilczej 44 i salonie BoConcept.

Wykłady Wandy Modzelewskiej, Miłosza Kowalskiego i Dominiki Dyl to przede wszystkim ogrom wiedzy merytorycznej, spotkania z najzdolniejszymi polskimi przedstawicielami środowiska designu: Martą Niemywską, Cabel Power, Katarzyną Herman-Janiec, 60bag.com, Katarzyną Borkowską i Tomaszem Pydo (Kabo&Pydo), Krystyną Odolińską (KOD) przybliżyły kursantom pracę i doświadczenia projektantów, a kreatywne i aktywizujące warsztaty z Kafti design, Kabo&Pydo, Magdą Godawą działały pobudzająco na wyobraźnię i sprawiły, iż każdy uczestnik kursu pod okiem profesjonalisty tworzył lampy, dekorował ceramikę i wyplatała przedmioty codziennego użytku z… papieru. Anna Migacz Lesinska – właścicielka butiku eleven* na podstawie torebek owee – podpowiadała w jaki sposób tworzyć nowa markę.

Ostatnie, zaliczeniowe spotkanie kursantów odbyło się w salonie BoConcept. Po prezentacji nowości smartville i wypróbowaniu nowego modelu smart, uczestnicy mieli za zadanie zaaranżować jedną z czterech przestrzeni: salon, sypialnię, jadalnię i miejsce do pracy. Do dyspozycji kursantów były meble i dodatki BoConcept. Zwyciężyła grupa OO KK (Olga Szomańska, Aleksandra Bartyś, Katarzyna Emerla, Katarzyna Kudlek), która stworzyła idealne miejsce do pracy!

Oto krótka fotorelacja z warsztatów ceramicznych z Kabo&Pydo, oraz sesja zdjęciowa Przemysława Borysa – ostatnie zajęcia w BoConcept i aranżacje kursantów.

Kolejna edycja DESIGN WE WNĘTRZU już w czerwcu br. Zapisy trwają!

 

 

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas