Designteka

Wizytówki

decoroom-1

Decoroom

adres: ul. Nowogrodzka 62B, 02-002 Warszawa
telefon: +48 888 220 110
email: decoroom@decoroom.eu
www: www.decoroom.eu

Pracownia Architektury Wnętrz Decoroom obecna jest na warszawskim rynku od 2009 roku. Od samego początku stawia na kompleksowość proponowanych usług, dlatego w jednym miejscu Klienci otrzymują projekt, materiały najwyższej jakości, sprawdzoną ekipę budowlaną i gwarancję wykonania. Rozpoczynamy od projektu, który przygotowuje jeden z architektów, starając się dobrać dla Klientów rozwiązania najbardziej funkcjonalne, spełniające potrzeby i oczekiwania.

Architekci Decoroom swoje doświadczenie liczą w dziesiątkach zrealizowanych projektów na największych inwestycjach stolicy. Klienci materiały do wnętrz swoich mieszkań mają okazję wybierać w showroomie o powierzchni ponad 300 m2, gdzie zgromadziliśmy wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości – od płytek, podłóg, poprzez drzwi, aż po ceramikę i armaturę łazienkową. Klienci i wszyscy odwiedzający mogą zobaczyć, dotknąć, sprawdzić „na własnej skórze” fakturę płytek, usłojenie drewnianej podłogi czy okleinę drzwi. Showroom znajduje się w samym centrum Warszawy przy ul. Nowogrodzkiej 62B.

Sama pracownia, w której znajduje się showroom utrzymana została w stylu loftowym – surowa cegła, czarna stal w elementach konstrukcyjnych, żelbetowe słupy i drewno dla ocieplenia wnętrza. Na wejściu gości witała będzie zielona ściana z żywych roślin, klienci będą mogli również obejrzeć w pełni zabudowane kuchnie ekspozycyjne, w kilku wariantach meblowych.

Pracę ułatwia nam podzielenie materiałów na trzy grupy pakietowe – Standard, Premium i VIP, w których zakres prac jest taki sam, różnią się jakością materiałów. Poczynając od ekonomicznej wersji dobrej jakości materiałów, poprzez produkty dla wymagających klientów, po materiały z najwyższej półki. Poza ofertą podstawową ujętą w pakiety, proponujemy również doposażenie mieszkania w meble kuchenne i szafy wnękowe, wykonane na wymiar przez naszą stolarnią oraz sprzęt AGD i oświetlenie.

Nasze realizacje można obejrzeć w poniższej galerii. Pokazują one nasze możliwości, potencjał, pomysły, które mogą zainspirować, zmienić myślenie, być podpowiedzią.

Zapraszamy do obejrzenia filmu o Decoroom:

www.youtube.com/watch?v=Z1HwYbt70_8

 

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas