Designteka

dodatki

PIXERS w pigułce

06.11.2012

PIXERS to sklep „sztuki użytkowej”. To galeria ponad 20 milionów wspaniałych fotografii, z których można stworzyć unikalne fototapety, obrazy ścienne, plakaty czy naklejki.

Współpraca z mistrzami fotografii pozwala nam tworzyć fenomenalne, niespotykane wcześniej dekoracje ścienne, ożywiające Twoje mieszkanie, biuro czy inne miejsca, w których spędzasz czas lub prowadzisz biznes.

Uznanie tysięcy zadowolonych klientów pomaga nam prężnie się rozwijać i zaskakiwać coraz śmielszymi propozycjami na wystrój wnętrz, aranżację przeróżnych przestrzeni oraz „odpicowanie” sprzętów codziennego użytku. Dzięki produktom takim jak naklejki na laptopa, naklejki na lodówkę, naklejki na meble czy naklejki na drzwi Twoje sprzęty dostaną „drugie życie” made by PIXERS.

Nasze produkty tworzymy wyłącznie „na życzenie” używając najnowszych technologii ekologicznego i bezpiecznego dla zdrowia druku lateksowego oraz najlepszych, atestowanych materiałów drukarskich, dzięki czemu produkty PIXERS są bezkonkurencyjne wobec innych dostępnych na rynku i zapewniają wspaniały, niezmienny wygląd przez długie lata.

Specjalnie dla tych, którzy mają w sobie żyłkę artysty lub pragną uwiecznić wspaniałe chwile na produktach PIXERS, uruchomiliśmy dział „Z Twojego zdjęcia”, gdzie każdy po wgraniu odpowiedniej jakości zdjęcia może zamówić fenomenalnej jakości obrazy na płótnie, obrazy na PCV, obrazy na pleksi, plakaty standard, plakaty premium (chwalone przez właścicieli galerii), fototapety lateksowe, fototapety winylowe, fototapety samoprzylepne, naklejki magnesowe, naklejki ścienne i wiele innych wspaniałych produktów w najwyższej jakości.

Nasze produkty zdobyły zaufanie znanych i lubianych portali internetowych, które angażują się w promocję i sprzedaż proponowanych przez nas unikalnych rozwiązań. Należą do nich m.in. empikfoto.pl, urzadzamy.pl, meble.pl, e-mieszkanie.pl, cyfrowe.pl, projektoskop.pl i wiele innych, którym serdecznie dziękujemy za wsparcie, a Was prosimy o nieustanny dopping.

Jak narodził się PIXERS?

Jest to opowieść o PIXERS, firmie która rozpala wnętrza w całej Europie (lada dzień na Świecie). Całkiem niedawno, niedawno temu w kraju o średniej temperaturze niższej niż średnia IQ Amerykanów, gdzie jedzenie popija się kroplami z sopli, a cyniczny uśmiech nigdy nie znika z twarzy, spotkało się dwóch takich co mieli inne postrzeganie zastanego ładu. W trakcie „ciężkiej grudniowej nocy” z Sir Jackiem Daniel”sem zdali sobie sprawę, że ich ściany są smutne, brzydkie i bez ikry niczym mur starego litewskiego cmentarza porośniętego mchem i pleśnią. Następnego dnia było inaczej. Następnego dnia był PIXERS.

Więcej na:

pixers.pl

pixers.pl/blog

www.youtube.com/user/PIXERSTV

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas