Designteka

wnętrza

Wybuchowa mieszanka

30.07.2010

m4m studio to wybuchowa mieszanka potencjału dwojga architektów. Maja Zalewska i Marek Kostykiewicz ugruntowali swoją pozycję na rynku aktywnie działając na scenie design’u. Jak sami mówią wygrane w licznych konkursach oraz duże zainteresowanie odbiorców dały im wiarę, że projekty tworzone z pasją mogą być docenione.

Za projekt stolików modułowych MO_dół zdobyli pierwszą nagrodę na międzynarodowym festiwalu design’u w Łodzi w ramach konkursu „Kreatywne Wyzwania XXI Wieku”, a seria grzejników Cyklon zdobyła uznanie jury i I miejsce w konkursie „Terma Design” firmy Terma Technologie. Grzejnik jest w trakcie procesu wdrażania i już niebawem będzie dostępny na rynku.

Grzejnik Cyklon

Seria stolików z wymiennymi elementami - MO_dół

Ostatnio przypomnieli o sobie dostając się do finału konkursu dla młodych designerów „Young Design” organizowanego przez IWP z Warszawy.

Modułowe meble ogrodowe Misz-Mesh

Projekty m4m studio charakteryzują się dużą prostotą kształtów, funkcjonalnością i ponadczasowym design’em. Bazując na zestawianiu ze sobą powtarzalnych modułów, elementów mobilnych czy wymiennych wchodzą z użytkownikiem w dialog dając mu możliwość udziału w procesie kształtowania otaczającej go przestrzeni. Produkty mForm są odpowiedzią na potrzebę rozwoju jaką wymusza na nas stale zmieniająca się rzeczywistość.

Lampa Light_trap

Nie stój w miejscu i zmień swoje otoczenie z mForm!

Odwiedź stronę www.m4m.com.pl

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas