Designteka

wydarzenia

Geberit zaprezentuje innowacyjne rozwiązania

14.05.2024

Już w dniach 15 i 16 maja 2024 roku w warszawskim EXPO XXI odbędą się ekskluzywne targi branżowe ARCHITECT@WORK Warsaw, skierowane do architektów i projektantów wnętrz. Podczas nich, swoje innowacyjne rozwiązania zaprezentuje marka Geberit, europejski lider w produkcji zaawansowanej technologii sanitarnej. Producent zaprasza na stoisko nr 111.

ARCHITECT@WORK to kolejna edycja targów organizowanych w całej Europie, skierowanych wyłącznie do profesjonalistów z branży wyposażenia wnętrz. Podczas dwóch dni targów, do dyspozycji odwiedzających będą innowacyjne produkty, wybrane przez panel oceniający architektów i projektantów. Każdy wystawca na stoisku zaprezentuje swoje produkty według unikalnego schematu.

Warszawskie wydarzenie stanie się prawdziwym centrum innowacji oraz miejscem, gdzie można nawiązać cenne kontakty i czerpać inspirację z wyjątkowej atmosfery.

Innowacje Geberit na targach ARCHITECT@WORK

W myśl przewodniego hasła targów, marka Geberit zaprezentuje swoją innowacyjną paletę kompleksowych i w pełni komplementarnych rozwiązań do łazienki. Na stoisku nr 111 będziemy mogli zobaczyć tegoroczne nowości produktowe – Geberit FlowFit i Geberit AquaClean Alba oraz serię łazienkową Geberit Bambini, docenioną m.in. przez Jury konkursu iF Design Award 2024.

Toaleta myjąca Geberit AquaClean Alba wpisuje się w potrzeby użytkowników każdej nowoczesnej łazienki. Produkt cechuje najwyższej klasy wzornictwo, nowatorskie technologie i niezawodna jakość.

Seria łazienkowa Geberit Bambini oferuje natomiast toalety dla dzieci, umywalki dla dzieci i inne produkty umywalkowe, które są specjalnie dostosowane do potrzeb maluchów i dzieci w wieku do 14 lat. Koncepcja kolorystyczna tworzy zabawną, a jednocześnie ponadczasową atmosferę w pomieszczeniach sanitarnych.

Marka Geberit przedstawi również swoje najnowsze rozwiązanie, które oferuje wiele zarówno dla projektanta i instalatora, jak i finalnie na użytkownika. Geberit FlowFit to innowacyjny system rurowy, który ułatwia proces instalacji. Dzięki zaangażowaniu instalatorów na etapie rozwoju systemu, Geberit był w stanie ograniczyć wszystko, co sprawia, że praca na placu budowy jest trudna i uciążliwa. Łatwe, intuicyjne i płynne procesy podczas instalacji – dokładnie tak, jak powinno być.

Na spotkanie z marką Geberit zapraszamy w dniach 15 i 16 maja 2024 roku w EXPO XXI Warszawa od godz. 12:00 do 19:00.

ARCHITECT@WORK: poznaj najnowsze trendy

Targi oferują architektom i projektantom wyjątkową możliwość odkrycia starannie wyselekcjonowanych, innowacyjnych produktów wyposażenia wnętrz. Wydarzenie ma wysoce ekskluzywny charakter, ponieważ mogą je odwiedzić tylko specjaliści. Oprócz stoisk marek, w trakcie wydarzenia nie zabraknie również prelekcji uznanych architektów, wystaw, prezentacji nowości produktowych i – co najważniejsze – inspirującej, twórczej atmosfery.

Więcej informacji o targach ARCHITECT@WORK Warsaw na stronie: warsaw.architectatwork.pl

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się jeszcze w tym roku, 25 i 26 września w Gdańsku.

www.geberit.pl

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas