Designteka

Wizytówki

atepaa

ATEPAA

adres: ul. Podwale 45, Bielsko-Biała
telefon: +48 33 810 50 63, +48 605 959 444
email: info@atepaa.com
www: www.atepaa.com.pl

ATEPAA to marka projektująca i produkująca wyjątkowe przedmioty do bardzo obecnie popularnej sfery sportowej, jaką jest fitness.

To polska manufaktura z pasją do piękna i sportu wytwarzająca unikalny sprzęt do ćwiczeń fitness, których głównym surowcem jest drewno z orzecha europejskiego oraz chromowana stal.

Marka ATEPAA działa w myśl kilku zasad.

ELIMINUJE.

Usługa stolarska? Trudny i żmudny montaż? Nic z tych rzeczy! Konsultanci i doradcy z firmy ATEPAA na podstawie dostarczonych przez Klienta wymiarów pomieszczenia, zaproponują najbardziej efektowne i zarazem ekonomiczne rozwiązanie.

REDUKUJE.

Stres związany z wyborem odpowiedniego wyposażenia? Wydłużający się czas realizacji zamówienia? ATEPAA gwarantuje, że współpraca staje się jest czystą przyjemnością, bez niepotrzebnych napięć i czekania.

WZMACNIA.

Nie jest łatwo połączyć ciekawe wzornictwo, funkcjonalność i niezawodność użytkowania z dobrą jakością w atrakcyjnej cenie. Firmie ATEPAA się to udaje!

TWORZY.

ATEPAA nieustannie szuka nowych rozwiązań, by spełniać wymagania Klientów. Tworzy nowe niekonwencjonalne projekty, które z jednej strony są bardzo funkcjonalne, a z drugiej stają się eleganckim elementem wystroju wnętrza. Produkty ATEPAA z powodzeniem trafiają do nowoczesnych domów, hoteli, klubów fitness oraz obiektów spa&wellnes.

Kolekcja marki ATEPAA:

Colmiaa™ zestaw ekskluzywnych hantli

Ekskluzywny zestaw hantli COLMIAA sprawi, że od tej pory, będziesz ćwiczyć w wielkim stylu. Idealny dla trenerów osobistych, luksusowych Spa i użytku prywatnego, ale również do fitness klubów.  Zestaw daje wspaniały efekt wizualny: lśniący chrom kontrastuje z olejowanym orzechem Europejskim – co przyciąga i zachwyca obserwatorów, a dla właściciela zestawu stanowi wspaniałe narzędzie do ćwiczeń i element wystroju wnętrza.

COLMIAA posiada wszystko, czym powinien charakteryzować się dobry zestaw hantli – rękojeść posiada idealny, ergonomiczny kształt wykonany z olejowanego Europejskiego orzecha. Takie zestawienie zapewnia dobrą przyczepność i jest bardzo higieniczne – bez szkodliwych substancji przenoszonych na użytkownika, w przypadku pocenia się dłoni. Zaokrąglone odważniki wykończone są lśniącym chromem najwyższej próby, stanowią perfekcyjne zakończenie każdej hantli.

LOKSAA™ szafki ubraniowe:

Szafki metalowe – Linia Loksaa™

Te metalowe meble zapewniają funkcjonalność i estetykę w każdym pomieszczeniu. Szeroki asortyment i przemyślany projekt zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Metal w sposób bardziej optymalny spełnia wymagania w zakresie wzornictwa, jakości, funkcjonalności i trwałości. Funkcjonalność, wygoda i ergonomiczny design to główne cechy metalowych szafek Atepaa® – dzięki ich wszechstronności i nowoczesności można łatwo przekształcić każde wnętrze.

Szafki basenowe HPL – Linia Loksaa™

HPL i drewno. Praktyczność i piękno. Linia ta to idealne połączenie kompaktowej płyty HPL oraz zaimpregnowanego drewna orzechowego. Nadzwyczajne połączenie, które daje niemal nieograniczone możliwości wykorzystania. Wykonanie szafek Loksaa™ HPL z zabezpieczonych przed korozją materiałów daje doskonalą możliwość wykorzystania tej linii na basenach i spa. Wyjątkowy design oraz praktyczność w bardzo atrakcyjnej cenie.

Kolorystyka drewna orzechowego w połączeniu ze stonowanymi, subtelnymi kolorami frontów HPL pozwala uzyskać unikalny klimat ciepła w każdym pomieszczeniu.

Szafki ubraniowe – Linia Loksaa™

Gładkość, połysk i elegancja. Po prostu piękno. Ta seria zaspokoi estetyczne potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Te szafki ubraniowe Idealnie pasują do każdego wnętrza. Styl, precyzja i łatwość obsługi to tylko niektóre z atutów tej serii. Nowoczesność i prostota dla tych, którzy lubią być trendy. Geometryczne kształty, prosta forma i … nic więcej. Proste jest nudne? Nic nie mogłoby być dalsze od prawdy.

BANKAA™ ławeczka do ćwiczeń lub stolik

Bankaa™ to ekskluzywnie zaprojektowane dla ATEPAA® 2 w 1 – ławeczka do ćwiczeń i stolik kawowy – idealne rozwiązanie dla dobrych hoteli, Spa i do prywatnego użytku.

Bankaa™ oferuje unikalne rozwiązanie – niepowtarzalny stolik, wykonany z Europejskiego drewna orzechowego. Stolik płynnie przekształca się w ławeczkę do ćwiczeń, która wyposażona jest w szufladę zawierającą skakankę, tubing i 2 kg parę hantli. Nasz projekt, inspirowany naturą pozwala na ćwiczeniach z klasą, w domu lub podczas nieobecności – w dobrym hotelu.

Scalaa™ drabinka wielofunkcyjna

Scalaa to specjalnie zaprojektowane urządzenie treningowe, stworzone dla trenerów osobistych , luksusowych Spa i siłowni, ale przeznaczone również do użytku prywatnego. 
Scalaa zapewnia unikalny trening, który przywraca równowagę pomiędzy ciałem i umysłem, pomagając tym samym poprawić jakość życia. Projekt, zainspirowany naturą, umożliwia ćwiczenia na ekskluzywnym sprzęcie, w domu lub w klubie, ze specjalnie przygotowanym programem treningowym.

Scalaa™ to ekskluzywna drabinka gimnastyczna i sprzęt do ćwiczeń, jednak pozostaje prosta w użyciu i jest bardzo wszechstronnym narzędziem treningowym dla początkujących, jak i dla sportowców wysoko zaawansowanych.
Zestaw wykonany jest z olejowanego Europejskiego orzecha oraz z hartowanej stali pokrytej chromem najwyższej jakości.

ATEPAA oferuje także elektroniczne systemy obsługi klienta oraz zamki dostosowane do potrzeb każdego klienta (E-locka™ zamki elektroniczne oraz ESOK).

Więcej na:

www.atepaa.com.pl

www.facebook.com/pages/ATEPAA/112119702233982

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas