Designteka

wydarzenia

IKER na Ziemi Obiecanej

09.01.2010

13 stycznia 2010 r. o godz. 19.30 IKER otwiera swój kolejny salon firmowy, zlokalizowany w Łodzi, przy ulicy Tuwima 22. Otwarciu tego wnętrza towarzyszyć będzie kolejna odsłona kolekcji unikalnych mebli Jana Kurzątkowskiego, pozyskanej do zbiorów Ośrodka Wzornictwa Nowoczesnego Muzeum Narodowego dzięki współpracy z firmą IKER.

Gośćmi specjalnymi imprezy będą architekci z pracowni moomoo architects, nazwanej przez magazyn Wallpaper ”jedną z 30 najlepiej zapowiadających się młodych pracowni architektonicznych na świecie”, malarz Piotr Smółka oraz DJ Mono, którego muzykę usłyszymy tego wieczora.

iker

Salon w Łodzi jest siódmym punktem handlowym marki IKER na terenie Polski. Jego powstanie to efekt długoletniej współpracy handlowej z łódzką firmą Colo-Rolo. Zlokalizowany w centrum miasta, w sąsiedztwie słynnej ulicy Piotrkowskiej, wyróżniać ma się nie tylko ofertą, ale także aranżacją wnętrza.

ikersalon

Nowy salon IKERa warto odwiedzić osobiście. Szeroka gama mebli najlepszych polskich i zagranicznych projektantów współpracujących z firmą, nowoczesne wnętrza, obrazy Piotra ”Smoły” Smołki – polskiego malarza zafascynowanego pop-kulturą i jej symbolami – wszystko to tworzy niepowtarzalny klimat tego miejsca. Goście imprezy będą mogli także posłuchać na żywo jednego z najlepszych łódzkich DJ-ów – Mono.

Otwarcie łódzkiego salonu IKER uświetni także spotkanie z klasyką polskiego wzornictwa – prezentacja kolekcji unikalnych mebli Jana Kurzątkowskiego, która potrwa do 27 stycznia 2010 roku.

Źródło:

www.iker.com.pl

www.profundo.pl

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas