Designteka

wnętrza

Bufet filcowy

10.01.2010

Studio emocja prezentuje nietypowe podejście do typowego mebla, jakim jest bufet. Jego innowacyjność polega na tym, że możemy układać na froncie wzory, jakie tylko chcemy. Jest to możliwe dzięki około, bagatela, 3000 otworów, w których dowolnie umieszczamy modułowy filc, dostępny w różnych kolorach na indywidualne życzenie. Bufet świetnie komponuje się w nowoczesnych i przestronnych wnętrzach, gdzie można podziwiać jego indywidualny charakter.

bufet1

Bufet filcowy dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych:

- fornir dębowy czarny,

- filce w zestawie – 1200 sztuk – kolor kremowy

- filce kolorowe: (dostępne na życzenie klienta – dodatkowo); niebieskie, zielone, turkus, różowe, pomarańczowe, czerwone, żółte, fioletowe, brązowe, bordo.

bufet

Skrzyniowa nierozbieralna, masywna i solidna budowa mebla oraz brak uchwytów odzwierciedla minimalistyczny charakter. Dużą przestrzeń użytkową bufetu dzieli pionowa przegroda, po obu stronach której spoczywają dwie symetrycznie rozstawione półki. Drzwi montuje się za pomocą klipów bez użycia jakichkolwiek narzędzi czy wkrętów.

Wyposażenie wnętrza bufetu składa się z 4 półek (na podpórkach – luźnych) oraz systemu drzwi przesuwnych – Top Line 110 firmy Hettich.

Bufet zdobył wyróżnienie na najbardziej prestiżowym konkursie polskim PRODECO 2008, a dziś zdobi wnętrze Instytutu Polskiego w Sztokholmie.

Z okazji roku chopinowskiego powstały wzory związane z tym ważnym wydarzeniem. Dokładnie w takich momentach mebel pokazuje swoją adaptowalność do sytuacji – można go modyfikować cały czas.

bufet2

bufet3

Źródło i zdjęcia: www.emocja.com.pl

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas