Designteka

Muzyka, piękne stoisko i designerskie niespodzianki!

03.10.2018

W najbliższy piątek – 5 października 2018, o godz. 15.00, odbędzie się Profim & Vzór aperitivo, zorganizowane na wspólnym stoisku 2.14 w hali F, gdzie oprócz nowej kolekcji Chic Lounge, zaprojektowanej przez Christophe’a Pillet dla Profim, oraz ikon wzornictwa lat 50. będą czekać designerskie niespodzianki, a w tym do wygrania fotel Chic Lounge oraz RM58 soft.

Podczas nadchodzącej edycji Warsaw Home Expo, Profim zaprezentuje się w zupełnie nowej, casualowej odsłonie – Home Edition. Odwiedzający stoisko będą mieli okazję zobaczyć inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się nie tylko w biurze, ale także w domu.

Wspólne stoisko Profim & Vzór to także obowiązkowy punkt na mapie targów, gdzie oprócz pięknego designu będzie można spotkać koneserów najlepszego wzornictwa oraz autorytety z branży. Dodatkową atrakcją będzie wydarzenie Profim & Vzór Aperitivo, które poprowadzi twórczyni OKK! design – Olga Kisiel-Konopka w akompaniamencie energetyzującego DJ-a. O podniebienia gości zadba restauracja Instalacje Art Bistro, a do wygrania w konkursie będą: ufundowany przez Profim fotel Chic Lounge i fotel RM58 Soft marki Vzór, biżuteria marki Ditta Zimmermann, upominki od BMW czy ceramika od Zaczyn. Zadanie konkursowe będzie polegało na wypełnieniu ankiety składającej się z czterech pytań dotyczących marek Profim i Vzór. Zabawę rozpoczynamy w piątek od 10.00, a wyniki zostaną ogłoszone przez jury na stoisku o godzinie 16.00.

Do zobaczenia!

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas