Designteka

Wizytówki

beds

BEDS.pl

adres: ul. Wiślana 25, 85-773 Bydgoszcz
telefon: +48 52 344 08 08
email: beds@beds.pl
www: www.beds.pl

Firma STWD – właściciel sklepu BEDS.pl zaspokaja potrzeby osób, które w poszukiwaniu idealnych mebli do sypialni gubią się w gąszczu propozycji. Wystarczy jedno spojrzenie na serie mebli z BEDS.pl, aby przestać zastanawiać się nad zakupem innych. Producent STWD dostarcza na rynek wyroby wyjątkowe pod względem wzornictwa i funkcjonalności, które jednocześnie cechują się wysoką jakością i przystępną ceną. Wszystkie oferowane produkty spełniają przy tym wymogi zdrowego i dobrego snu.

Łóżka z litego drewna stanowią produkt flagowy firmy, który pozwala wyróżnić markę STWD wśród konkurencji. Pozostałe produkty uzupełniają ofertę łóżek – tak, aby klient miał możliwość kompleksowego zaaranżowania sypialni.

Łóżka, które stanowią flagowy produkt firmy cechuje niepowtarzalny design, który w połączeniu z naturalnym drewnem, z którego są wykonane czyni z nich wyjątkowe, aspirujące do miana dzieł sztuki meble.

Szafki nocne dostępne w sklepie to meble, których design odpowiada temu, który charakteryzuje łóżka. Z całą pewnością łóżka tylko w towarzystwie szafek prezentują się tak dobrze.

Drewniane komody do kolekcji pomogą w uporządkowaniu sypialnianej przestrzeni. Klienci do wyboru mają tak dużą ilość modeli i rozmiarów, że z pewnością każdy wybierze komodę, które spełnią w 100% jego oczekiwania.

Szafy drewniane są niczym garderoba. Ich spore wnętrza pomieszczą i uporządkują nasze ubrania, a piękny wygląd drewnianej szafy wzbogaci nie tylko sypialniane wnętrza.

W ofercie sklep BEDS.pl ma także inne, równie piękne meble, takie jak toaletki, stoły, krzesła, witryny czy biurka. Aby poznać pełny asortyment sklepu zapraszamy na www.BEDS.pl

 

 

 

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas