Designteka

wnętrza

PEKA na targach interzum 2019

23.05.2019

Międzynarodowe Targi Dostawców Mebli i Wyposażenia Wnętrz interzum to święto innowacyjnych technologii i nowatorskich projektów. Co roku ponad 1500 wystawców z całego świata prezentuje tu swoje pionierskie propozycje. Program uzupełniają fora i wykłady. Na takim wydarzeniu nie mogło zabraknąć specjalistów od rewolucyjnych rozwiązań – marki PEKA.

Podczas tegorocznych targów interzum 2019 będących idealną okazją do doświadczenia z bliska, zaprezentowano szeroką gamę oferowanych przez PEKĘ akcesoriów. Na szczególną uwagę zasługują nowości marki, gdzie zaprezentowano wiele pomysłów ukazujących elastyczność zastosowania systemów do każdego pomieszczenia oraz zgodność z  aktualnymi trendami.

Wysoka szafka jest jednym z najczęściej używanych mebli w prawie każdej kuchni.  Peka wykreowała ten element na nowo. Idealny pomysł oszczędzający miejsce to nowość – Pleno Plus, który świętuje swoją premierę na interzum. Po raz pierwszy wysoka szafa jest pokazana we wszystkich wariantach. Cała zawartość może być wyjęta z szafy za jednym ruchem ręki – na półkach górnych jest podział na dwie części, tak jak w lodówce. Wystarczy jedno spojrzenie, aby uchwycić całą zawartość – i jeden uchwyt, aby wysunąć jedzenie i naczynia.

Z kolei szafka Trio to efektywne rozwiązanie dla osób zwracających uwagę na cenę. Po otwarciu drzwi górna część dzieli się na trzy płytkie stałe półki meblowe  i  trzy koszyki zawieszone na drzwiach. Daje to natychmiastowy wgląd w materiały eksploatacyjne i eliminuje potrzebę wyszukiwania w głębi szafy. Dwie dolne półki Extendo można wyciągnąć w celu wygodnego wyjęcia ciężkich przedmiotów.

Wszystko, co piękne, pochodzi z wnętrza

Fioro wnosi dobry design do wnętrza szafki kuchennej. Półki wysuwne wykonane są z jednego kawałka wysokiej jakości blachy powlekanej. Połączenie z wkładkami drewnianymi do poręczy sprawia, że półka przyciąga wzrok. Fioro zdobyło już nagrody Reddot i IF Awards – oraz nagrodę Interzum Award 2017 w kategorii „Inteligentny materiał i projekt” z pieczęcią „Najlepszy z najlepszych”.

Click-Stop to system, który przekształca wysuwaną półkę w stałą powierzchnię roboczą wszystko dostosowane do potrzeby. Idealny do składania bielizny, w narożniku do ekspresu do kawy, w wysokiej szafce na sprzęty kuchenne lub w szafce z przesuwnymi drzwiami jako domowy blat biurowy. Półka jest automatycznie blokowana po wyciągnięciu; lekkie pociągnięcie zwalnia blokadę ponownie.

Dla jeszcze większego komfortu…

Sercem nowego systemu regałów Pecasa jest profil ścienny, który utrzymuje wszystko razem. Półki, korpusy mebli, biurka lub wieszaki na ubrania mogą być do nich indywidualnie przymocowane. Nie ma znaczenia, jak zmieniają się plany pięter i jak nieregularne są wysokości pomieszczeń: Pecasa jest bardzo elastyczna i dostosowuje się – zarówno w biurze domowym, jak i w salonie, sypialni czy szafie.

Więcej informacji na stronie: https://peka.pl/.

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas