Designteka

wydarzenia

Projekt kubka wybrany!

03.02.2010

Międzynarodowy konkurs na projekt kubka rozstrzygnięty!

Międzynarodowe jury składające się z projektantów, stylistów i trendsetterów ogłosiło werdykt i przedstawiło sześć nagrodzonych wzorów. Trzy spośród nich pochodzi z Polski – to kolejny wielki sukces naszych projektantów!

Celem konkursu było stworzenie platformy, dzięki której zdolni i pomysłowi projektanci, zarówno profesjonaliści jak i amatorzy, mogli zaprezentować swoje artystyczne pomysły. Internauci mieli za zadanie zaprojektować nowoczesny, designerski kubek. Na trwający od 2 listopada do 31 grudnia 2009 r. konkurs zgłoszono 13.554 prace z ponad 30 krajów, z czego ponad 1.500 z Polski.

Zwycięskie wzory zostaną skierowane do produkcji i wejdą w skład limitowanej kolekcji dodatków BoConcept 2010/2011. W salonach znajdą się od 1 września 2010. Do tego czasu projekty można podziwiać na stronie www.boconcept.com

Autorzy nagrodzonych prac, poza zaszczytnym tytułem “międzynarodowego projektanta BoConcept”, otrzymają fotel Imola w dowolnym obiciu ze skóry lub tkaniny oraz komplet sześciu kubków z limitowanej kolekcji dodatków, każdy kubek będzie sygnowany nazwiskiem i krajem pochodzenia autora projektu.

Autorzy zwycięskich wzorów:

1. Marry Schroers, USA

Peacock-small

2. Fabian Ortiz, Kolumbia

PixzenNightLights-small

3. Lucie Valkova, Czechy

CikCak-small

4. Katarzyna Pastuszak, Polska

Irys-small

5. Marta Wołyniec, Polska

WzorLowicki-small

6. Daria Wawrzkiewicz, Polska

Szept-small

Jury uzasadniło swój wybór w sposób następujący: “Wszystkie nagrodzone wzory mają unikalny, indywidualny charakter. Niektóre są proste i surowe, inne bardziej artystyczne, romantyczne czy folkowe. Razem tworzą niepowtarzalną, dynamiczną kolekcję zgodną z najnowszymi trendami we wzornictwie. Jesteśmy przekonani, że spodobają się naszym klientom, podobnie jak nam!”.

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas