Designteka

Przed nami druga edycja ARCHITECT@WORK

15.05.2023

30 i 31 maja b.r. odbędzie się kolejna edycja ekskluzywnego wydarzenia dla architektów i projektantów wnętrz – ARCHITECT@WORK. Nie mogło zabraknąć na nim także firmy Vasco, która pokaże kultowe już grzejniki hybrydowe – ASTER BLOWER MIXED i NIVA MIXED oraz dwa zupełnie nowe produkty – grzejnik na podczerwień E-TECH oraz kompaktowy rekuperator – 225 COMPACT. Już dziś zapraszamy na stoisko nr 105 oraz zachęcamy do bezpłatnej rejestracji.

ARCHITECT@WORK to zupełnie nowy sposób na poszerzenie kontaktów zawodowych oraz wzbogacenie wiedzy o nowościach i innowacjach rynkowych dla architektów i projektantów. Organizowane na terenie EXPO XXI wydarzenie ma bowiem ułatwić codzienną pracę na linii producent/dystrybutor – architekt/projektant. Ogromny sukces pierwszej polskiej edycji, która miała miejsce w listopadzie 2022 roku, pokazał, że rynek zdecydowanie potrzebował takiego konceptu. Dlatego już 30 i 31 maja 2023 roku zapraszamy na kolejną odsłonę wydarzenia, którego temat przewodni brzmi „Zewnętrza”. Z nim związane będą wystawy towarzyszące wydarzeniu – wystawa materiałów FROM GROUND TO FAÇADE pod kuratelą MaterialDriven oraz PROJECT WALL autorstwa world-architects.com.

Seminaria i spotkania z ekspertami

Wśród przygotowanych przez organizatorów atrakcji na szczególną uwagę zasługują spotkania i seminaria z czołowymi architektami, projektantami i przedstawicielami świata mediów branżowych. Marcin Sadowski (JEMS Architekci), Szymon Wojciechowski (APA Wojciechowski Architekci), Dorota Sibińska (Xystudio), Hanka Bajer i Paweł Sokół (BAJERSOKÓŁ team) oraz Marcin Szczelina (Architecture Snob) uświetnią pierwszy dzień wydarzenia. Drugiego dnia z kolei swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem z przybyłymi gośćmi podzielą się Dorota Sibińska, Filip Domaszczyński i Marta Nowosielska (Xystudio), Marta Sękulska-Wrońska (WXCA) oraz Roland Stańczyk (RS Studio).

Innowacyjny design na wyciągnięcie ręki

ARCHITECT@WORK to przede wszystkim wyjątkowy sposób na odkrycie szerokiej gamy innowacyjnych produktów prezentowanych przez wybranych producentów i dystrybutorów. Organizatorzy, we współpracy z architektami i projektantami wnętrz, sami dobierają grono wystawców, których produkty spełniają rygorystyczne kryteria. W majowej edycji zaprezentuje się około 150 starannie wyselekcjonowanych marek. Wśród nich nie mogło i tym razem zabraknąć firmy Vasco – znanego i cenionego producenta grzejników dekoracyjnych i systemów rekuperacji. I nic w tym dziwnego! Marka, podczas ARCHITECT@WORK, zaprezentuje bowiem szerokiemu gronu odbiorców nowości, które w ostatnim czasie poszerzyły jej portfolio oraz innowacyjne produkty, cieszące się szczególnym zainteresowaniem ze strony architektów i projektantów.

Vasco zaprasza na stoisko nr 105

Co zatem zobaczymy na stoisku Vasco? To dwa modele znanych i lubianych grzejników hybrydowych – ASTER BLOWER MIXED oraz NIVA MIXED. Produkty te obok funkcji dekoracyjnych wystroju wnętrza, przede wszystkim tworzą efektywną kombinację centralnego oraz elektrycznego ogrzewania. Swoją premierę będzie miał z kolei elektryczny grzejnik dekoracyjny E-TECH, który łączy w sobie elegancki, wysokiej klasy design oraz funkcjonalne, przyjemne ciepło uzyskane przez promieniowanie w najnowszej technologii podczerwieni. Nie zabraknie też oczywiście nowości w zakresie systemów rekuperacji. Vasco zaprezentuje zupełnie nowy kompaktowy rekuperator – 225 COMPACT przeznaczony do zastosowania w mieszkaniach i niewielkich obiektach usługowych. Wyróżnia się on nadzwyczajnie korzystną wydajnością oraz, tak jak pozostałe rekuperatory z kolekcji Vasco, niezwykle cichą pracą. Nie bez znaczenia jest również jego rozmiar i design, który pozwala na jego zastosowanie, np. w zabudowach kuchennych, szafach, czy garderobie.

Zarejestruj się bezpłatnie

Wszystkie te produkty marki VASCO będzie można zobaczyć podczas trwania ARCHITECT@WORK (30-31 maja 2023r.) na stoisku nr 105. I choć wejście na wydarzenie jest odpłatne (wartość zaproszenia wynosi 450 zł), to goście Vasco mogą uczestniczyć w evencie za darmo. Wystarczy dokonać bezpłatnej rejestracji klikając w link: https://register.visitcloud.com/survey/23drzg6d3ue13?actioncode=80564

Serdecznie zapraszamy!

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas