Designteka

wnętrza

Swoboda łazienkowej wyobraźni

03.03.2023

Łazienkowe wyposażenie OMNIRES od lat cieszy się ogromną popularnością wśród miłośników wyrazistych trendów wzorniczych. Zjawiskowe linie armatury, ceramiki, wanien i umywalek, przyjazne użytkownikom technologie, wyjątkowo bogata oferta, oraz przystępne ceny, przyciągają klientów i inspirują architektów do tworzenia spektakularnych wnętrz łazienek. Wszystko to przy wykorzystaniu portfolio produktów jednego, wielokrotnie nagradzanego na całym świecie producenta, w dodatku o polskim rodowodzie.

Harmonię w łazience zapewnia nam odpowiednia koncepcja wystroju, jakość użytych rozwiązań, kształty oraz faktury, które łączą się, przekształcając tę przestrzeń w doświadczenie przypominające pobyt w spa. Dlatego tak ważny jest wybór odpowiednich materiałów wykończeniowych i wyposażenia oraz zintegrowanie w armaturze i ceramice najnowszych technologii, które zapewnią nam codzienne dobre samopoczucie.

Sanus per aquam

Choć możemy się do tego nie przyznać, wielu z nas ucieka do łazienki za każdym razem, gdy potrzebuje odrobiny wytchnienia. Bierzemy tu gorący prysznic, oddajemy się lekturze w ciepłej kąpieli lub ukrywamy na kilka minut z gazetą w dłoni. Te chwile samotności działają regenerująco, ale coraz więcej osób dąży do stworzenia w tym miejscu atmosfery kąpielowego sanktuarium, wykorzystującego odpowiednio skomponowane ze sobą wzorniczo wanny, prysznic, baterie i akcesoria. Wreszcie zaczęliśmy rozumieć, że we własnej łazience warto znaleźć „czas dla siebie”, upewniając się, że jej wnętrze jest nowoczesne, funkcjonalne i stworzone przy pomocy jakościowych produktów i technologii.

Wszystko, co niezbędne

Charakteryzująca się wysokiej klasy rozwiązaniami projektowymi oferta polskiej marki OMNIRES zmienia sposób, w jaki odnosimy się do naszych codziennych doświadczeń w tej przestrzeni. Dzięki wyjątkowo szerokiemu asortymentowi, obejmującemu baterie, umywalki, wanny, zestawy prysznicowe, deszczownice, brodziki, kabiny prysznicowe, miski toaletowe i akcesoria, łazienkowe ablucje wznoszą się na zupełnie nowy poziom estetyki i komfortu. Niezależnie od tego, czy chodzi o nową budowę, całościowy remont, czy jedynie wymianę poszczególnych elementów wyposażenia, różnorodność i dostępność oferty OMNIRES pozwala na stworzenie w mgnieniu oka relaksującego, współczesnego salonu kąpielowego.

Know-how i pasja w tworzeniu wyjątkowych doświadczeń (koniecznie sprawdźcie obłędne kształty i hipnotyzujące błękity czy zielenie kolekcji wanien i umywalek OVO M+) sprawia, że firma cieszy się ogromnymi sukcesami na polskim i zagranicznym rynku. Wzornictwo i innowacyjność produktów OMNIRES były wielokrotnie nagradzane w międzynarodowych i krajowych konkursach m.in. Red Dot Design Award, Good Design, iF Design Award, German Design Award, Top Design Award, Must Have oraz Dobry Wzór. Projektanci wnętrz szczególnie upodobali sobie serię OMNIRES Y. Te ponadczasowe, perfekcyjnie dopracowane wzory, stworzone w duchu minimalizmu, dają architektom maksymalne możliwości aranżacyjne. Kolekcja dostępna jest w 9 wykończeniach kolorystycznych: chrom, nikiel, grafit, miedź, miedź szczotkowana, złoto, złoto szczotkowane, czarny, czarny/złoty.

Portfolio producenta, którego produkty znajdziemy w kilkudziesięciu salonach sprzedaży w kraju, wciąż zaskakuje jakością, designem i projektantami, którzy stoją za koncepcją wzorniczą. Dla OMNIRES tworzą m.in. duet Pawlak & Stawarski, Paulina Shacalis czy Martin Yong. Z takimi nazwiskami i produktami, wykonanymi z profesjonalizmem oraz odpowiedzialnością wobec ludzi i środowiska, łatwiej o codzienne chwile inspiracji i dobrego samopoczucia we własnej łazience. Szybko doświadczysz tego na własnej skórze, dosłownie i w przenośni.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę OMNIRES: omnires.com/pl/

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas