Designteka

wydarzenia

Targi Tendence

30.05.2016

Zapraszamy do Frankfurtu nad Menem na jesienne targi dekoracji i wyposażenia wnętrz Tendence, w dniach 27- 30.08.2016. Ponad 1.100 wystawców z całego świata zaprezentuje 27.000 branżystów ofertę w dwóch kategoriach: Giving – prezenty, biżuteria oraz Living – wyposażenie i aranżacja domów i ogrodów. Na www.targifrankfurt.pl znajdą Państwo możliwość zakupu kart wstępu.

Przedstawiamy także atrakcyjną ofertę wyjazdu na targi, oferowaną przez nasze biuro:

Aby zapewnić bezstresowy i wygodny pobyt na Tendence, proponujemy Państwu przejazd luksusowym autokarem do Frankfurtu i z powrotem lub przelot samolotem; zakwaterowanie w pokoju dwu – lub jednoosobowym (za dopłatą); obfite śniadania w postaci bufetu; kartę wstępu na targi, katalog, ubezpieczenie; opiekę doświadczonego i niezwykle sympatycznego pilota. Zapewniamy również doskonałą atmosferę wspólnej podróży. Dzięki dopłacie z Messe Frankfurt to wszystko w bardzo atrakcyjnej cenie.

Oferta autokarowa, w terminie: 26.08 – 29.08. 2016 r., z wymienionym wyżej serwisem, obejmująca 2 noclegi w 3* hotelu oraz 2 dni pobytu na targach w cenie 699 zł* + VAT od osoby (dopłata do pok. 1-osob. 250 zł* +VAT). Wyjazd autokaru z Warszawy, możliwość dołączenia do grupy w Łodzi, Piotrkowie Trybunalskim, Częstochowie, Katowicach lub we Wrocławiu.

Oferta samolotowa, w terminie: 27.08 – 28.08. 2016 r., Istnieje możliwość przelotu do Frankfurtu samolotem i dołączenia do grupy autokarowej. Z uwagi na zmieniające się ceny biletów lotniczych, oferta cenowa jest ustalana indywidualnie. W tym celu prosimy o kontakt z naszym biurem.

Przedstawicielstwo w Polsce – Piotr Łukaszewicz

ul. Mołdawska 7 lok. 141

02-127 WARSZAWA

tel.: + 48 22 494 32 00

email: info@poland.messefrankfurt.com

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas