Designteka

Wizytówki

dekoboko

Deko boko

telefon: +48 668 114 667
email: dekoboko@dekoboko.pl
www: www.dekoboko.pl

Deko boko to marka tekstyliów, która narodziła się z potrzeby piękna i troski o każdy detal. Sami projektujemy, wybieramy materiały, dodatki, podwykonawców. Staramy się nie tracić z pola widzenia żadnego szczegółu. W naszych projektach można znaleźć radość, żart i kolor. A wszystko to w proporcjach, które dają poczucie lekkości i wyważenia.

Deko boko to funkcjonalność. Nasze poduchy i narzuty wyrastają się ciasnego rozmiaru S, nabywają krągłości i wyrazu. Mają swój przód i tył, swoją historię. Kuszą, więc ciężko przejść obok nich obojętnie.

Deko boko to również dialog z klientem. Opcja „szycie na miarę” daje unikalną możliwość dopasowania detali produktu, takich jak kolor czy rozmiar, do własnych wyobrażeń. Z nami marzenia stają się rzeczywistością.

Wreszcie deko boko to świadomość. Tkaniny, wsady, nadruki, opakowania przesyłek – wszystko przemyślane tak, by być jak najbardziej naturalnym i przyjaznym dla środowiska. Nasze oferta to efekt starannej i rzetelnej pracy – może ulec modzie, ale nie codziennej eksploatacji. To z pewnością dobry kompan na lata.

W jednym z języków azjatyckich słowo deko boko oznacza „wypukły-wklęsły”. Oddając się trochę filozofii, nasz projekt to gra prostą formą, która ma nas doprowadzić do punktu, gdzie przeciwności łączą się w harmonijną całość.

Zapraszamy!

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas