Designteka

wnętrza

Vasco zaprasza na 4 Design Days!

25.01.2023

W dniach 26-29 stycznia br. odbędzie się 7. edycja targów 4 Design Days, która jak zawsze, zgromadzi w Katowicach znanych architektów, projektantów i producentów wyposażenia wnętrz. W tym roku firma Vasco zaprezentuje nowoczesne rozwiązani z zakresu systemów rekuperacji. Przed nami 4 dni owocnych spotkań.

Kolejna edycja 4 Design Days zgromadzi w przestrzeniach Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach architektów i projektantów z Polski oraz zagranicy, inwestorów, deweloperów, producentów, przedstawicieli władz samorządowych i miłośników designu i budownictwa. Wydarzenie odbędzie się w sprawdzonej formule dwóch dni dla biznesu i dwóch dni otwartych. Podczas kilkudziesięciu sesji panelowych eksperci porozmawiają o kierunkach rozwoju współczesnej architektury, budownictwa i projektowania. Będzie można też odwiedzić stoiska kilkuset producentów i dostawców.

Vasco  zaprasza na stoisko nr 8

Na tegorocznej, drugiej po pandemii, edycji 4 Design Days nie może zabraknąć marki Vasco – producenta systemów rekuperacji oraz grzejników dekoracyjnych. Ta pierwsza grupa produktów zostanie zaprezentowana podczas targów. Firmę Vasco będzie można znaleźć na stoisku nr 8.

Po wywołanej pandemią przerwie w imprezach targowych, to doskonała okazja, by poznać i bliżej przyjrzeć się ofercie firmy, ale także spotkać się i porozmawiać na żywo z przedstawicielami marki. Tych ostatnich można będzie posłuchać w trakcie licznych dyskusji, gdzie będą dzielić się swoją wiedzą, doświadczeniami zawodowymi, ale też debatować nad kondycją współczesnej architektury czy sztuki projektowania oraz jej znaczeniem w postpandemicznej rzeczywistości. Na wszystkie cztery dni targowe organizator zaplanował szereg spotkań i atrakcji podczas wspólnych dla całego eventu debat.

LOKALIZACJA: Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach

TERMIN: 26-29 stycznia 2023

WSTĘP TYLKO NA ZAPROSZENIE

Zarejestruj się̨ online, aby otrzymać́ bezpłatny wstęp!

https://www.4dd.pl/2023/pl/rejestracja,564.html

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas