Designteka

Wizytówki

gr8

GR8 Interior Design

adres: ul. Bielawska 48B/62, Konstancin-Jeziorna
telefon: +48 535 358 885
email: bj@gr8design.pl
www: www.gr8design.pl

GR8 Interior Design to zespół doświadczonych projektantów oraz architektów wnętrz, dla których projektowanie wnętrz to największa pasja, a każdy kolejny projekt to nowe wyzwanie, źródło kolejnych inspiracji i pomysłów. Nie tworzymy projektów szablonowo. Na bieżąco śledzimy najnowsze trendy w projektowaniu wnętrz oraz nowatorskie rozwiązania techniczne, tak by nasze projekty były coraz lepsze. Satysfakcje daje nam coraz większe grono zadowolonych Klientów, co świadczy o tym, że doskonale trafiamy w ich gusta. Poznanie preferencji i upodobań Klientów to w naszej firmie jeden ważniejszych etapów w całym projekcie. Pracę nad projektem zaczynamy w momencie gdy je dokładnie poznamy.

Projektujemy wnętrza, które są zgodne nie tylko z preferencjami naszych Klientów ale także z zasobnością ich portfela. Zapewniamy kompleksową obsługę podczas realizacji projektu. Oferujemy fachowe doradztwo podczas wyboru materiałów wykończeniowych oraz mebli. Posiadamy własną ekipę budowlaną, dla której nie istnieją żadne bariery architektoniczne. Nasza ekipa budowlana spełnia wysokie standardy pracy. Kilkadziesiąt zrealizowanych inwestycji oraz referencje są gwarancją dobrze wydanych pieniędzy a polisa ubezpieczeniowa gwarancją bezpieczeństwa, które dajemy naszym Klientom. Co więcej, nasza ekipa daje 36 miesięczną gwarancję na wykonane prace.

GR8 Interior Design stawia przede wszystkim na jakość i zadowolenie Klientów. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi firmami, co minimalizuje ryzyko wystąpienia problemów podczas realizacji projektu. Dbamy o każdy szczegół inwestycji – od projektu do wykończenia wnętrza. Dzięki temu nasi Klienci otrzymują fachową i kompleksową obsługę inwestycji.

Nasze usługi doceniło już wielu Klientów, których wspieramy podczas realizacji całego przedsięwzięcia, ograniczając ich wysiłek do minimum. Czas to pieniądz dlatego dbamy o drogocenny czas naszych Klientów. Czas i miejsce spotkań dostosowujemy do ich harmonogramu i preferencji.

Zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie, podczas którego odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące ewentualnej współpracy.

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas