Designteka

Wizytówki

ebano

EBANO design

adres: Marynarska 21, 02-674 Warszawa
telefon: + 48 22 729 31 41
email: loft21@ebano.pl
www: www.ebano.pl

Z myślą o ciągle poszerzających się horyzontach EBANO design proponuje wysoką jakość mebli kuchennych, a także nowoczesny design, który zaspokoi najwyższe oczekiwania klientów i sprawi, że pomieszczenie zyska nowe walory estetyczne i funkcjonalne. Ambicją EBANO design jest tworzenie wyjątkowych, niepowtarzalnych kuchni biorąc pod uwagę trendy w światowym designie. Każdy projekt jest indywidualnie dopasowany do potrzeb klienta, a jednocześnie odpowiada panującej modzie. Można mieć pewność, że nasza kuchnia będzie jedyną w swoim rodzaju, posiadającą rozwiązania dopasowane do cech i upodobań, a jednocześnie będącą wyznacznikiem stylu i klasy.

Celem firmy jest kompleksowa obsługa, dlatego też rozpoczynając współpracę EBANO design jest do dyspozycji klienta na każdym etapie prac. Przez cały ten czas oferuje pomoc ze strony doświadczonych doradców i projektantów. Stara dopasować się do wymagań poszczególnych klientów oraz poświecić im maksymalnie dużo czasu i zaangażowania. Sprawia to, że kontakt z klientem trwa od momentu rozpoczęcia projektu do zakończenia prac montażowych, a także po nich. EBANO design zależy na na optymalnym połączeniu wyglądu z użytecznością i wygodą, które przełoży się na Państwa zadowolenie podczas korzystania z wykonanych przez mebli.

Studio EBANO design trafia do bardzo wyselekcjonowanej grupy docelowej, daje pewność, że kuchnia/wnętrze będzie jedyne w swoim rodzaju, posiadające rozwiązania dopasowane do cech i upodobań, a jednocześnie będące wyznacznikiem stylu i klasy, o czym świadczą wysokiej jakości materiały. Dążąc do perfekcji w dziedzinie aranżacji wnętrz, EBANO design korzysta tylko ze znanych, profesjonalnych firm, z którymi prowadzi już długoletnią współpracę. Dzięki temu ma pewność, że oferowane produkty są najwyższej jakości, a każdy z nich posiada długoterminową gwarancję.

Z zamiłowania do piękna, nowoczesności i designu w procesie kreacji powstał LOFT21, który tworzy cały kreatywny team EBANO design. Jest to swoista enklawa niecodziennej atmosfery. Chcesz rozwijać swój indywidualny artyzm?  EBANO design chętnie pozna Twój świat, estetykę i pasję, które motywują Cię w Tworzeniu.

EBANO design

ul. Magnolii 1

05-840 Brwinów

tel./fax +48 22 729 31 41

brwinow@ebano.pl

Godziny pracy:

poniedziałek – piątek: 11.00 – 19.00

sobota: 9.00 – 14.00

LOFT21

Marynarska 21

02-674 Warszawa

tel./fax + 48 22 729 31 41

loft21@ebano.pl

Parking dla klientów – miejsce nr. 34 i 62. Wjazd od ul. Wynalazek.

Godziny pracy:

poniedziałek – piątek: 11:00- 19.00

sobota: 10.00 – 15.00

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas