Designteka

Wizytówki

formazone

FORMAZONE

adres: ul. Chodkiewicza 3, Warszawa Mokotów
telefon: +48 663 891 309
email: sklep@formazone.pl
www: www.formazone.pl

Marka FORMAZONE powstała rok temu z inicjatywy Kasi Szymanik i Filipa Zabijaka. To warszawski duet specjalizujący się w wyposażaniu pięknych wnętrz. Mówią o sobie „wnętrzarskie yin & yang”. Wspólnie stworzyli koncept firmy, oferującej nowoczesne meble, oświetlenie i domowe akcesoria. Jej nazwa FORMAZONE wzięła się z koncentracji właścicieli na wyjątkowych formach oferowanych produktów i funkcjonalnym dopasowaniu ich do poszczególnych stref we wnętrzach. Pod marką FORMAZONE działają obecnie sklep online www.formazone.pl oraz kilkudziesięciometrowy showroom na stołecznym Mokotowie.

Od początku wiadomo było, że na tle dziesiątek innych sklepów wnętrzarskich, FORMAZONE mają wyróżniać trzy rzeczy. Pierwsza to autorski dobór oferty produktowej, który znajdzie uznanie u wielbicieli nowoczesnych elementów wyposażenia wnętrz, zwracających uwagę na design i jakość wykonania. Druga to usługa „personal shopper” – jeśli klient wie, jakiego rodzaju produktu potrzebuje a nie ma go na stałe w ofercie FORMAZONE, właściciele nie szczędzą czasu na znalezienie żółtych technicznych lampek czy rozkładanego do konkretnych rozmiarów białego stołu. Trzeci element wyróżniający to ciągłe wzbogacanie oferty o wyjątkowe przedmioty znalezione dzięki „design hunting”. W ramach wnętrzarskich łowów Kasia i Filip odwiedzają międzynarodowe targi czy znajdują perełki produkowane przez lokalnych rzemieślników.

FORMAZONE współpracuje już z szerokim gronem producentów, zarówno polskich jak i zagranicznych. Spośród marek meblarskich są to Domitalia, Temahome, Miotto, Zuiver, Danform, Libra czy TON. Poszukującym domowego oświetlenia, właściciele FORMAZONE najchętniej polecają produkty takich firm jak Artemide, Foscarini, Mantra, LZF i Lucis. Ofertę sklepu uzupełniają nietuzinkowe akcesoria domowe i ogrodowe, w tym zegary, wyjątkowe lustra oraz nowoczesne grille.

Zapraszamy do kontaktu!

Adres showroomu FORMAZONE: ul. Chodkiewicza 3, Warszawa Mokotów

Sklep online: www.formazone.pl

Tel.: +48 663 891 309

E-mail: sklep@formazone.pl

 

 

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas