Designteka

Wizytówki

Designteka — Logo_preview

Hauerpower – studio tworzenia stron www

Proces tworzenia strony internetowej w Hauerpower

Pasja do tworzenia idealnych rozwiązań dopasowanych do potrzeb, zaangażowanie w proces twórczy oraz kreację graficzną to główne cechy krakowskiego studio Hauerpower.

Projektowanie graficzne, tworzenie i kreowanie pozytywnego doświadczenia użytkowników a przede wszystkim funkcjonalne myślenie o podjętych kreacjach (np. tworzonej stronie www) to sposób w jaki patrzymy na każdą podejmowaną realizację. Dla nas liczy się odpowiednio zaprojektowana architektura informacji na Twoim projekcie, ale zaraz obok stawiamy również warstwę wizualną – projekt graficzny, to równie ważny element podnoszący konwersję i budzący np. zaufanie klienta.

Projekt graficzny dopasowany do Twojego wizerunku i potrzeb Klienta

W hauerpower zajmujemy się głównie szukaniem odpowiedzi na postawione pytania. Im więcej pytań – tym lepiej, im są one trafniejsze tym bardziej jesteśmy w stanie dopasować funkcjonalność i rozwiązania UX tworzonej strony internetowej do potrzeb Klienta i sprostać wymaganiom.

Tworzenie unikatowych rozwiązań i szukanie inspiracji to najważniejszy proces, proces w którym każdy przygotowany element jest przemyślany i odpowiednio opracowany, zestawiony z innymi elementami. Podczas pracy stawiamy na przejrzystość i czytelność, a priorytetem jest spójny przekaz który niesie ze sobą tworzona grafika.

Każdy tworzony projekt w studio Hauerpower rozpoczyna się od gruntownego zapoznania z potrzebami i oczekiwaniami klienta. To pozwala zaprojektować stronę internetową wyjątkowo użyteczną.

Pozytywne doświadczenia użytkownika na stronie internetowej

Bardzo duży nacisk kładziemy na pozytywny UX, czyli User Experience strony internetowej. Jest to doświadczenie użytkownika podczas przebywania na stronie – składa się na nie :

  • odpowiednio dobrana kolorystyka,
  • zastosowany font,
  • wielkość nagłówka i tekstu,
  • klikalne przyciski na stronie CTA oraz i rozmieszczenie wszystkich sekcji,
  • przemyślana i prosta nawigacja oraz ścieżka powrotu.

Opracowanie funkcjonowania odbywa się w oparciu o cel i przeznaczenie strony. Ustalane są priorytety sekcji na stronie i na tej podstawie są one rozmieszczane. Najważniejsze i priorytetowe dla nas elementy które chcemy komunikować już na stronie głównej należy ustawić tak by użytkownik mógł jest jak najłatwiej znaleźć.

Nowoczesna strona internetowa zaprojektowana zgodnie z obowiązującymi trendami zakodowana wg. wytycznych Google, w języku html5 i css3 odpowiadająca na aktualne potrzeby i oczekiwania użytkowników to bardzo duży krok do pozyskania zadowolonego Klienta, który dzięki odpowiedniemu pokierowaniu w sekcjach strony głównej i podstron znajdzie na Twojej stronie internetowej to czego szukał.

Strona internetowa dobrze zaprojektowana pomoże zainteresować klientów Twoją ofertą, zatrzyma ich na dłużej, zachęci do podjęcia działania (call to action), wzbudzi pozytywną reakcję przed kolejnym krokiem współpracy.

Projekt strony internetowej - BIENCO. Tworzenie stron www dla prawników. Projektowanie i tworzenie bloga internetowego. Tworzenie sklepów internetowych. Tworzenie stron internetowych typu firmowego. Projektowanie stron dla firm.

 

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas