Designteka

Wizytówki

norla

Norla Design

telefon: +48 882 449 993
email: contact@norladesign.com
www: http://norladesign.com

Zajmujemy się projektowaniem i produkcją designerskich abażurów, nowoczesnych lamp oraz artykułów wyposażenia wnętrz. Stawiamy na niebanalne i oryginalne wzornictwo. Dbamy o perfekcję wykonania naszych produktów. Projekty przez nas tworzone łączą w sobie prostą formę i funkcjonalność, przez co są cenione przez miłośników dobrego minimalistycznego designu. Przy projektowaniu naszych abażurów bierzemy pod uwagę zarówno ich wzorniczą stronę jak również charakterystykę światła jakie będzie on dawać.

Zajmujemy się projektowaniem i produkcją designerskich abażurów, nowoczesnych lamp oraz artykułów wyposażenia wnętrz. Stawiamy na niebanalne i oryginalne wzornictwo. Dbamy o perfekcję wykonania naszych produktów. Projekty przez nas tworzone łączą w sobie prostą formę i funkcjonalność, przez co są cenione przez miłośników dobrego minimalistycznego designu.

Przy projektowaniu naszych abażurów bierzemy pod uwagę zarówno ich wzorniczą stronę jak również charakterystykę światła jakie będzie on dawać. Białe abażury z klasycznej serii świecą subtelnym, miękkim światłem i idealnie nadają się jako główne źródło światła w pomieszczeniu.

Kolorowe abażury z serii Synchronicity Line stworzone zostały z myślą o tworzeniu różnych nastrojowych przestrzeni we wnętrzach. Konstrukcje obydwu serii powstały na bazie powtarzalnych płaskich figur, tworzących po złożeniu zjawiskowe geometryczne formy. Stanowią one delikatny akcent we wnętrzu. Nie przytłaczają go, nie dominują. Są jego doskonałym dopełnieniem. Abażury są zaprojektowane tak, żeby pasowały zarówno na lamp sufitowych jak również do lamp stojących. W naszym portfolio znajdują się również modele przeznaczone do lampek nocnych i lampek stołowych oraz do kinkietów. W zależności od wystroju wnętrza, nasze abażury – z zawieszeniami lub podstawami – doskonale radzą sobie zarówno jako lampy do salonu i lampy do sypialni jak również lampy do pokoju dziecięcego. Uważamy, że piękny abażur jest jak biżuteria, która ozdobi i dopełni Twoje wnętrze. Systematycznie dodajemy nowe, ciekawe modele do naszego portfolio.

W naszym sklepie internetowym oferujemy ponadto bogaty wybór akcesoriów oświetleniowych, w tym przewody w oplocie, różnego typu zawieszenia do lamp i dekoracyjne żarówki.

Wykonujemy również projekty oświetlenia na zamówienia indywidualne.

Zapraszamy do kontaktu projektantów wnętrz, architektów oraz wszystkich miłośników designu.

Portfolio naszych abażurów: http://norladesign.com/pl/design/

Sklep z lampami i akcesoriami: http://norladesign.com/pl/sklep/

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas