Designteka

Wizytówki

unikalne

Unikalne.pl

adres: ul. Asnyka 6, 40-696 Katowice
telefon: + 48 600 469 731
email: biuro@unikalne.pl
www: www.unikalne.pl

Unikalne.pl to nie jest tylko sklep internetowy. To miejsce z wyjątkowymi przedmiotami, pozwalającymi stworzyć niebanalne wnętrza, tchnące świeżością, ale jednocześnie pełne uroku. Łączymy tu dwie pasje, zamiłowanie do wzornictwa z nieujarzmioną fantazją w aranżacji przestrzeni.

Naszą specjalnością są lampy i żyrandole, bowiem one są we wnętrzach źródłem światła. Wbrew obiegowym opiniom, nie meble czy dekoracje decydują o nastroju wnętrza, ale przede wszystkim oświetlenie, które rzeźbi przestrzeń. Może eksponować pewne detale i ukryć inne, a dzięki temu tworzy wyjątkowy klimat. Lampy, które znajdziecie na naszej stronie w unikalny sposób łączą piękno, funkcjonalność i jakość wykonania.

Unikalne.pl to:

Oryginalność – przedmioty codziennego użytku, które proponujemy na stronie unikalne.pl są starannie wyselekcjonowane. Nasze lampy, dekoracje i inne akcesoria zostały zaprojektowane przez najlepszych designerów.

Indywidualizm – chcemy sprostać wysokim wymaganiom i usatysfakcjonować Twoją potrzebę „wyrażenia sobie” poprzez wystrój wnętrza. Dlatego proponowane przez nas produkty są unikatowe – nie kupisz ich nigdzie indziej w Polsce. Jesteśmy jedynymi przedstawicielami wielu naszych marek.

Komfort – zależy nam, także na Twoim komforcie, dlatego z proponujemy produkty najwyższej jakości, które są produkowane tylko ze sprawdzonych komponentów.

Obecnie jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę firm: Innermost, Kaigami, Novoform, Desinature, które wyznaczają trendy i torują ścieżki nowoczesnego wzornictwa. Współpracujemy również z innymi ciekawymi producentami zajmującymi się projektowaniem i designem. Poszukujemy też nowych talentów, dlatego zapraszamy do współpracy projektantów, dekoratorów wnętrz oraz architektów.

 

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas