Designteka

dodatki

Wstąp do Dzioopli!

24.11.2016

Odłóż tablet i wstąp do Dzioopli!

Na polskim rynku istnieje zaledwie od kilku miesięcy, a już zdołała zjednać sobie pokaźne grono miłośników. Projekt Dzioopla to marka dziecięcych zabawek stworzona przez grupę grafików i fotografów, pasjonatów sztuk wizualnych i dobrego wzornictwa.

Projekt Dzioopla wierzy w prostotę – skromna, choć przemyślana forma zabawek idzie w parze ze szczerością stosowanego materiału. Produkty powstają na bazie naturalnego drewna i farb przyjaznych dziecku, a przy tym w przeważającej większości produkowane są własnoręcznie. Na każdy z nich składa się ogromna doza pasji i dbałości o to, by zabawę uczynić nie tylko przyjemną, ale i rozwijającą. Zamiłowanie twórców do dobrego designu przekłada się na estetykę produktów, których unikalność i nieszablonowość kształci w dziecku wrażliwość na kwestie wizualne. Zespół Dzioopli dba jednocześnie o rozwój spostrzegawczości i analitycznego myślenia, tak cennych w procesie dorastania.

Projekt Dzioopla zadebiutował podczas targów wzornictwa #projektmarket odbywających się w ramach festiwalu Gdynia Design Days 2016. Pozytywne przyjęcie zachęciło twórców do dalszego rozwijania marki, wskutek czego Projekt Dzioopla pojawił się na gdańskich targach Bakalie, w grudniu zaś odwiedzi Targi Rzeczy Ładnych, Targi Designu WZORY oraz berlińskie Holy Shit Shopping. Marka nie ustaje przy tym w pracach nad kolejnymi modelami zabawek, które zostaną zaprezentowane w najbliższym czasie.

Więcej na:

http://projektdzioopla.pl/

https://facebook.com/projektdzioopla/

https://instagram.com/projekt_dzioopla

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas