Designteka

Wizytówki

KLUDI

adres: ul. F. Kremsera1, 45-533 Opole
telefon: +48 77 456 40 84
email: info@kludi.pl
www: www.kludi.com

Początki marki KLUDI sięgają 1926 roku. Wtedy to Franz Scheffer w niemieckim mieście Menden założył niewielką rodzinną firmę. Od tej chwili minęło ponad 80 lat – w tym czasie unowocześniono technologię produkcji, zmieniła się estetyka wyrobów i strategie marketingowe. KLUDI przekształciło się w prawdziwie europejskie przedsiębiorstwo, które dziś zatrudnia ponad 1000 pracowników i posiada pięć fabryk w Niemczech, w Austrii, Polsce i na Węgrzech.

Celem i ambicją firmy wciąż jest wytwarzanie estetycznej i niezawodnej armatury, która znajdzie zastosowanie zarówno w prywatnych domach, jak i obiektach komercyjnych. Obecnie nie tylko projektuje i produkuje baterie łazienkowe, kuchenne, kliniczne oraz systemy natryskowe, ale także angażuje się prestiżowe projekty partnerskie z innymi markami, takie jak JOOP! Bathroom, Swarovski Bathroom czy Esprit home bath concept.

Produkty KLUDI to synteza perfekcyjnego, wciąż częściowo ręcznego wykonania, niezwykłej funkcjonalności i atrakcyjnego wzornictwa. Pierwszorzędne materiały oraz identyczne standardy produkcji stanowią o stałej wysokiej jakości wszystkich komponentów i wyrobów gotowych. Poza tym reprezentują one innowacyjne rozwiązania w zakresie stylistyki, techniki i komfortu obsługi. Dzięki tym właśnie kompetencjom KLUDI wciąż wyznacza nowe standardy.

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas