Designteka

wydarzenia

Znane są kolejne laureatki Creatora

02.06.2016

Aleksandra Łuczak – Brydak z Warszawy, Daria Hynek z Krakowa, Monika Pawlikowska z Wrocławia oraz Natalia Selke to laureatki ostatnich przed wakacjami kursów projektowania wnętrz CREATOR WNĘTRZA.

Nagrodzone projekty ukażą się w najbardziej prestiżowych portalach i czasopismach zajmujących się tematyką architektury wnętrz, wzornictwa przemysłowego oraz ogrodów. Laureatki otrzymały także atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów.

Aleksandra Łuczak – Brydak – laureatka w Warszawie

Z wykształcenia historyk i socjolog, z zawodu PR-owiec, z zamiłowania tropiciel starych reklam (autorka książki Retro reklama. Za kulisami warszawskiego biznesu reklamowego w XIX wieku), sztuki i designu. Coraz bardziej zainteresowana tym, jak „to jest zrobione” i coraz częściej – obok – „pióra – biorąca do ręki ołówki, skalówkę, wałki, pędzle, szlifierkę czy igłę z nitką. Genów nie da się oszukać…

Monika Pawlikowska – laureatka z Wrocławia

Absolwentka kierunku Gospodarka Przestrzenna na Wydz. Architektury Politechniki Wrocławskiej.

Daria Hynek z Krakowa

Natalia Selke

Znane są już terminy kolejnych kursów, które rozpoczną się tuż po wakacjach. Placówka Oświatowa CREATOR planuje w nowym roku szkolnym kursy z zakresu projektowania wnętrz, które odbędą się w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie i Gdyni oraz kurs kreacji-stylizacji wnętrz, który rozpocznie się już 10 września 2016 r. i będzie prowadzony w topowych przestrzeniach wnętrzarskich Warszawy.

Kursy CREATOR to prowadzone od ponad 10 lat autorskie szkolenia w formie wykładów i warsztatów oraz prezentacji multimedialnych. Wykładowcami są pracownicy naukowi z wieloletnim doświadczeniem pedagogicznym, ale też cenieni polscy architekci, projektanci wnętrz i designerzy. Uczestnicy kursów mają dzięki temu możliwość zdobycia wiedzy i kompleksowego przygotowania się do pracy w zawodach projektanta wnętrz, stylisty i dekoratora. Na zakończenie zajęć kursanci wykonują własne etiudy projektowe.

Zajęcia organizuje i prowadzi Niepubliczna Placówka Oświatowa CREATOR pod nadzorem Kuratorium Oświaty. Uczestnicy otrzymują certyfikaty ukończenia MEN.

Placówka Oświatowa Creator jako pierwsza i jedyna w Polsce opracowała autorską formułę organizowania konkursów na najlepszy projekt zaliczeniowy pod patronatem medialnym.

 

Więcej na stronie www.creator.net.pl

 

Zgłoszenia na kursy:

Małgorzata Stawińska, biuro@creator.net.pl, tel. 504 222 373

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas