Designteka

wydarzenia

60.urodziny BoConcept

02.09.2012

BoConcept tworzy duński design od 1952 roku. Połączenie doskonałego rzemiosła z charakterystyczną dla duńskiego wzornictwa prostotą i funkcjonalnością stało u podstaw rozwoju firmy i przyczyniło się do jej sukcesu na całym świecie. W ciągu 60 lat z niewielkiej fabryki mebli rozwinęła się najbardziej znana, największa duńska sieć salonów oferujących meble i dodatki.

Mimo upływu wielu lat koncepcja i zasady dwóch rzemieślników Jensa Ærthøj Jensena and Tage Mølholma założycieli firmy nadal obowiązują – BoConcept projektuje i produkuje funkcjonalne, designerskie meble po przystępnych dla wielu osób cenach.

2.10.2012 o godz. 19.00 w warszawskim salonie BoConcept przy ulicy Młocińskiej 5/7 odbędą się 60 urodziny marki, na które serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników duńskiego wzornictwa.

W programie wieczoru licznie atrakcje. Spotkanie poprowadzi znana z radiowej Trójki Agnieszka Szydłowska, urodzinowy koncert na żywo zagra KAMP!, a o muzyczny klimat późnego wieczoru zadba DJ Kwazar. Gremium kulinarne Jerzego Sobieniaka TEJST zaprosi do wspólnego gotowania. Na deser pyszna porcja świeżego designu: najnowsza kolekcja BoConcept 2013!

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas