Designteka

Wizytówki

velux

VELUX Polska Sp. z o.o.

adres: Muszkieterów 15A, 02-273 Warszawa
telefon: +48 22 33 77 000
email: kontakt@velux.pl
www: www.veluxshop.pl

Grupa VELUX od ponad 70 lat dostarcza okna dachowe.

VELUX® jest globalną firmą, której głównym celem jest dostarczanie światła i świeżego powietrza do pomieszczeń pod dachem. Dewiza firmy głosi, że „Gdzie jest światło, tam jest życie”.

Dzięki światłu dziennemu i świeżemu powietrzu, których dostarczają produkty VELUX, powstają lepsze warunki mieszkalne. Oferta VELUX obejmuje szeroki asortyment okien do poddaszy oraz świetlików wraz z rozwiązaniami przeznaczonymi do płaskiego dachu. VELUX oferuje również różnego rodzaju rolety wewnętrzne i zewnętrzne, żaluzje, produkty izolacyjne oraz do zdalnego sterowania, a także panele solarne przeznaczone do montażu na dachu. Grupa VELUX posiada swoje fabryki w 11 krajach, a przedstawicielstwa handlowe w blisko 40 krajach. Jest jedną z najsilniejszych marek na światowym rynku materiałów budowlanych, a jej produkty są sprzedawane niemal na całym świecie. W Grupie VELUX zatrudnionych jest około 10 tys. osób, a jej właścicielem jest VKR Holding A/S.

VELUX w Polsce

Firma VELUX Polska Sp. z o.o., będąca częścią Grupy VELUX, jest obecna na polskim rynku od 1989 roku. Biuro handlowe VELUX PL funkcjonuje od 1990 roku. Pierwszą fabrykę w Gnieźnie otwarto w 1998 roku, a kolejna powstała w 2003 roku w Namysłowie. Wszystkie fabryki w Polsce otrzymały certyfikat jakości ISO 9001 oraz ISO 14001 zgodności produkcji z zasadami ekologii, jak również OHSAS 18001 z zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy. Zatrudnienie VELUX w Polsce systematycznie rośnie, obecnie w fabrykach i spółce handlowej pracuje ponad 1 550 osób.

VELUX PL to światowy lider w produkcji okien do poddaszy oferuje bogatą gamę rolet i innych akcesoriów wyróżniających się najwyższą jakością i elegancją znaną już z okien. Oryginalne rolety, żaluzje i markizy VELUX PL zostały zaprojektowane aby spełnić wszelkie wymagania dotyczące kontroli ciepła i światła w Waszym domu. Szeroka gama naszych produktów daje możliwość tworzenia indywidualnych rozwiązań przeciwsłonecznych i dekoracyjnych.

Rolety, markizy i żaluzje poddajemy wielu rygorystycznym testom, sprawdzającym między innymi: trwałość kolorów, wytrzymałość tkanin na ciepło słoneczne, płynność i bezawaryjność obsługi oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Do okien VELUX – rolety VELUX – naturalny wybór milionów zadowolonych klientów na całym świecie!

Więcej na www.veluxshop.pl

 

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas