Designteka

wnętrza

Andrew Lucas London

12.08.2015

Andrew Lucas London zaprasza do współpracy architektów i projektantów!

Andrew Lucas London to spółka tworząca ekskluzywne realizacje wyposażenia wnętrz rezydencji, pałaców i apartamentów, a także biur w unikatowe technologie. Firma specjalizuje się w projektowaniu i instalacji systemów audio – video, domowych sal kinowych, pokoi gier, wyszukanych mechanizmów i konstrukcji ruchomych oraz automatyki budynku.

Andrew Lucas tworzy i patentuje swoje produkty i rozwiązania, oferując niepowtarzalne projekty dla najbardziej wymagających klientów indywidualnych i korporacyjnych. Dzięki współpracy z cenionymi architektami i projektantami z całego świata, Andrew Lucas łączy wysoką technologię z najlepszym designem. Autorskie systemy firmy są obecne w wielu luksusowych rezydencjach i biurach na całym świecie m.in. w Szwajcarii, Francji, Wielkiej Brytanii, USA oraz Polsce.

Spółka powstała w 2007 r. w Londynie. Jej założycielami są Krystian Zając i Wojciech Zając. Od 2013 r. firma rozwija swój oddział również w Polsce, gdzie znajduje się biuro i przedstawicielstwo na Europę Środkowo-Wschodnią. Misją Andrew Lucas jest dostarczanie innowacyjnych, indywidualnie dopasowanych produktów, tym, którzy cenią sobie najwyższą jakość.

Jako członek założyciel stowarzyszenia CEDIA (międzynarodowej organizacji zrzeszającej firmy zajmujące się inteligentnymi wnętrzami), Andrew Lucas propaguje idee budowania jednolitych standardów dla instalacji audiowizualnych i profesjonalnego projektowania rozwiązań technologicznych. Wszystkich architektów i projektantów, zainteresowanych szkoleniami CEDIA, zapraszamy do kontaktu i na www.andrew-lucas.pl

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas