Designteka

dodatki

Bankaa

03.10.2012

Bankaa™ to ekskluzywnie zaprojektowane dla ATEPAA® 2 w 1 – ławeczka do ćwiczeń i stolik kawowy – idealne rozwiązanie dla dobrych hoteli, Spa i do prywatnego użytku.

Bankaa™ oferuje unikalne rozwiązanie – niepowtarzalny stolik, wykonany z Europejskiego drewna orzechowego. Stolik płynnie przekształca się w ławeczkę do ćwiczeń, która wyposażona jest w szufladę mogącą pomieścić skakankę, tubing oraz 1 kg parę hantli. Projekt, inspirowany naturą pozwala na ćwiczeniach z klasą, w domu lub podczas nieobecności – w dobrym hotelu.

Ławeczka Bankaa™ wykonana jest z najlepszego oliwionego Europejskiego orzecha, wykończonego hartowaną stalą pokrytą chromem najwyższej jakości. Stojąc przy sofie i spełniając swoją podstawową funkcję – stolika na napoje, bardzo szybko może być zmieniona w miejsce do ćwiczeń. Ławeczka do treningu jest pokryta ekologiczną skórą o wysokiej odporności na ścieranie. Dodatkowo, dla większego komfortu ćwiczącego, ekologiczna skóra jest pokryta ochronną warstwą antybakteryjną – i szyta podwójnym szwem – wewnętrznie i zewnętrznie (nici są wykonane z 100% jedwabiu poliestrowego).

Więcej na www.atepaa.pl

 

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas