Designteka

Wizytówki

hansgrohe

Hansgrohe Sp. z o.o.

adres: ul. Sowia 12, 62-080 Tarnowo Podgórne
telefon: +48 61 816 86 00
email: info@hansgrohe.pl
www: www.hansgrohe.pl

Hansgrohe jest producentem armatury i pryszniców oraz kolekcji łazienkowych projektowanych przez takie sławy jak Philippe Starck, Antonio Citterio, Jean Marie Massaud, Patricia Urquiola czy Ronan i Erwan Bouroullec. W tym roku Hansgrohe ma 110 lat!

Marka Hansgrohe

Marka Hansgrohe specjalizuje się w produkcji pryszniców oraz armatury łazienkowej i kuchennej. Dzięki takim osiągnięciom jak pierwszy drążek prysznicowy, pierwsza główka z regulowanym strumieniem wody czy technologia EcoSmart, pomagająca oszczędzać wodę – Hansgrohe uchodzi w branży za jednego z liderów innowacji.

Marka Axor

Marka Axor od wielu lat współpracuje z międzynarodowej sławy projektantami jak Philippe Starck, Antonio Citterio czy Jean-Marie Massaud. Od niedawna do tego grona dołączyła również Patricia Urquiola oraz Ronan i Erwan Bouroullec. Axor oferuje więcej niż tylko świetne wzornictwo. Prowadzone są działania, które na bieżąco zajmują się reagowaniem na aktualne impulsy i trendy. „Stawiamy sobie nieustannie pytanie w jakim kierunku rozwija się łazienka, jak zmienia się ta przestrzeń, jak ewoluuje jej funkcja.” – mówi Philippe Grohe, szef marki Axor. „Staramy się odpowiednio szybko proponować najwyższej jakości rozwiązania wzornicze i przestrzenne”

Oprócz jakości – WZORNICTWO!

Produkty Hansgrohe zdobywają międzynarodowe wyróżnienia i nagrody za design. Nagradzane są również w Polsce. Firma jest laureatem nagrody Dobry Wzór – dla dysku prysznicowego Raindance S 150 AIR, PRODECO dla baterii kuchennej Axor Citterio oraz TOP DESIGN award dla baterii umywalkowej PuraVida.

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas