Designteka

dodatki

Barista z temperamentem

17.05.2010

LAVAZZA wprowadza na rynek nowe ekspresy z linii LAVAZZA A MODO MIO. Dzięki temu nie tylko dodamy sobie energii delektując się doskonałą włoską kawą, ale także ożywimy wystrój naszej kuchni.

LAVAZZA A MODO MIO jest najprostszym sposobem na przygotowanie we własnym domu doskonałej kawy, o smaku prawdziwego espresso z włoskiej kawiarni. To innowacyjny system składający się z nowoczesnego ekspresu ciśnieniowego oraz kapsułek z oryginalnymi mieszankami kawy LAVAZZA. Dzięki temu rozwiązaniu nawet początkujący znawca sztuki parzenia kawy, bez problemu odnajdzie się w roli baristy, a każda przygotowywana przez niego filiżanka kawy będzie doskonała i identyczna z włoskim oryginałem.

Tajemnicą wyśmienitej kawy przygotowanej w systemie LAVAZZA A MODO MIO jest precyzyjnie odmierzona porcja, prawidłowo zmielonej kawy LAVAZZA i próżniowo zamkniętej w kapsułce, dzięki czemu kawa po zaparzeniu będzie zawsze intensywnie esencjonalna, o kremowej konsystencji i aromacie świeżo palonego ziarna.

Ekspresy LAVAZZA A MODO MIO to zgrabne, funkcjonalne i proste w obsłudze urządzenia, o niebanalnym designie. Dotychczas dostępne były w kolorach: czarnym, czerwonym, białym i srebrnym. Do tego grona dołączyły cztery nowe, niezwykle energetyczne barwy: soczysty pomarańczowy, wiosenna zieleń, rajski błękit i cukierkowa fuksja. Niezaprzeczalnie nowy ekspres LAVAZZY doda każdej kuchni osobliwego temperamentu.

Więcej na www.lavazzaamodomio.pl

Dystrybutorem LAVAZZA A MODO MIO w Polce jest SAECO POLSKA.

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas