Designteka

Wizytówki

logoChocoBel_web_new

ChocoBel.pl

adres: ChocoBel - belgijskie praliny, trufle i czekolady
telefon: +48 888 105 391
email: sklep@chocobel.pl
www: chocobel.pl

My, Chocobel, smakosze belgijskiej czekolady przystępujemy z dniem dzisiejszym do wielkiej, radykalnej przebudowy, reorganizacji i redefinicji przyjemności wynikającej z kosztowania delikatnych, czekoladowych pyszności na terenie całej Rzeczpospolitej Polskiej. (…) W związku z tym prosimy wszystkich jej Obywateli o zapoznanie się z zamkniętym w pudełku dwunastopunktowym manifestem czekoladowej awangardy Chocobel.

Filozoficznie…
Odkryliśmy, że te belgijskie cuda z czekolady mają wiele wspólnego z zasadami… interpunkcji. Nieprawdopodobne – a jednak…

Po pierwsze: czekolada ta stanowi „kropkę nad i” oraz esencję czekoladowego kunsztu. Jeśli ktoś do tej pory odczuwał niedosyt czekoladowych smaków zmysłowych kształtów i wabiących barw różnych odcieni czekoladowego świata – po prostu musi spróbować ChocoBel… Nasze produkty zaspokoją najbardziej wyrafinowane gusta oraz najbardziej wybrednych smakoszy!

Po drugie: ChocoBel nie bez powodu zawiera w swoim logotypie wykrzyknik – jest on okrzykiem zachwytu i siłą naszej marki! Jeśli choć raz spróbuje się tych czekoladek, nie sposób mówić o nich inaczej, jak tylko z entuzjazmem! Ba, nie sposób nie skosztować ich po raz drugi, trzeci, kolejny…

Po trzecie: ChocoBel to naprawdę czekolada najwyższej jakości – gwarantujemy to bez dwóch zdań, koniec i kropka!

Dla użytkowników portalu {designteka} mamy 10% rabatu na produkty zakupione w naszym sklepie internetowym o wartości powyżej 50 zł. Przy składaniu zamówienia wpisz kod promocyjny: designteka a otrzymasz rabat (rabat nie dotyczy usługi kurierskiej)!

 

 

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas