Designteka

BRITOP Lighting na III edycji 4DD

12.02.2018

Wielkimi krokami zbliża się największe w tej części Europy wydarzenie rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa. W dniach 15-18 lutego 2018 r., w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Spodku w Katowicach, odbędzie się III już edycja 4 Design Days. Wydarzenie to świetna okazja do spotkania i rozmów przedstawicielami BRITOP Lighting. Produkty marki zostaną zaprezentowane na stoisku marki MCJ, która oferuje elementy wyposażenia wnętrz.

4Design Days to czterodniowe święto architektury, designu i nieruchomości. W przestrzeni wystawienniczej zaprezentują się ikony designu – zarówno polskiej jak i światowej sławy, najwięksi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy. Wydarzenie będzie obfitować w dyskusje o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze i designie. – To również dobry moment do rozmów o oświetleniu wnętrz – z największą przyjemnością spotkamy się z Państwem i opowiemy o najnowszych trendach oraz o naszych nowościach produktowych – mówi Monika Sopałowicz, prezes zarządu BRITOP Lighting.

Wydarzenie cieszy się dużą popularnością – w 4 Design Days 2017 udział wzięło blisko 5 tys. gości biznesowych (w tym 300 prelegentów) oraz 20 tys. zwiedzających w weekend dni otwartych. Podczas tych 4 dni odbyły się niezwykle ciekawe dyskusje, wciągające prezentacje i wykłady, gale rozdania nagród dla branży (Property Design Awards 2016 oraz Housemarket Silesia Awards 2016), wystawy, ekspozycja ponad 250 wystawców, a ponadto teatr, kino i design. Organizatorzy zapowiadają, że ich celem jest, aby III edycja 4 Design Days była jeszcze lepsza i większa, zarówno pod kątem wystawców, jak i wkładu merytorycznego oraz jakości debat i spotkań.

Serdecznie zapraszamy do udziału w 4DD i odwiedzania stoiska MCJ!

Więcej informacji na temat marki BRITOP Lighting: www.britoplighting.pl

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas