Designteka

wydarzenia

Design EntrepreneurSHIP

16.06.2014

Przed nami wielki finał projektu „Design EntrepreneurSHIP”. W lipcu podczas otwartej sesji uczestnicy będą mieli możliwość poznania zasad Design Management w praktyce pod okiem Kathryn Best, światowej sławy specjalistki w tej dziedzinie.

Sesja zakończy się prezentacją wyników projektu oraz konferencją dla organizacji związanych z designem, które poszukują wspólnych obszarów współpracy w przyszłych projektach finansowanych w ramach programu 2014-2020.

08-11 LIPCA 2014 – POZNAJ ZASADY DESIGN MANAGEMENT PODCZAS OTWARTEJ SESJI

Otwarta sesja pokazująca model wdrażania procesu Design Management odbędzie się w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia w dniach 8-11 lipca 2014. W programie planowana jest prezentacja metody wdrażania designu opracowanej w ramach projektu „Design EntrepreneurSHIP- Integracja i edukacja studentów, absolwentów oraz MŚP w zakresie zarządzania designem”.

W okresie trwania projektu, czyli podczas 9 sesji treningowych prowadzonych przez światowej klasy prelegentów, partnerom w projekcie udało się opracować modelowy proces wdrażania idei designu do firm w celu rozwoju nowego produktu, projektowania usług, a także rozwiązywania problemów. W efekcie uczestniczące firmy otrzymały zarys innowacyjnych rozwiązań mających na celu poprawę i rozwój działalności biznesowej. Udział w sesji w Gdyni to okazja do obserwowania modelu i nauki od ekspertów w tej dziedzinie. Proces Design Management bowiem koordynować będzie Kathryn Best, światowej sławy specjalistka. Poszczególne etapy wdrożenia poprowadzą m.in. Zuzanna Skalska, Pete Kercher, Martin Riber Andersen, Ralph Talmont i konsultantki z agencji True Creative ze Szwecji.

W programie atrakcje związane z odbywającym się równolegle największym letnim festiwalem designu w Polsce – Gdynia Design Days. Więcej informacji na: www.gdyniadesigndays.eu

Wykłady otwarte skierowane są do wszystkich odwiedzających! Zapraszamy!

11-12 LIPCA 2014 – KONFERENCJA DLA ORGANIZACJI ZWIĄZANYCH Z DESIGNEM POSZUKUJĄCYCH WSPÓLNYCH OBSZARÓW DO PROGRAMU 2014-2020

W dniach 11-12 lipca w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia odbędzie się konferencja podsumowująca projekt „Design EntrepreneurSHIP- Integracja i edukacja studentów, absolwentów oraz MŚP w zakresie zarządzania designem” odbywający się w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Południowy Bałtyk 2007-2013.

Celem spotkania jest:

- wymiana doświadczeń w zakresie designu

- poznanie wzajemnych oczekiwań co do podjęcia partnerstwa w przyszłych projektach finansowanych ze środków UE.

Przewidywana jest obecność zarówno lokalnych gości jak i 15 osób reprezentujących organizacje związane z designem działające na terenie programu Południowego Bałtyku (Niemcy, Szwecja, Dania, Litwa).

Wydarzenie poprowadzi dr Adam Jagiełło-Rusiłowski i Anna Kucharska – doświadczeni psychologowie, którzy w miłej atmosferze poprowadzą gry, pozwalając uczestnikom „przełamać pierwsze lody” i poznać swoje obszary zainteresowań co do partnerstwa w przyszłych projektach finansowanych w ramach programu 2014-2020.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Całość wydarzenia odbędzie się w języku angielskim.

Adres:

Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia

Kompleks Konferencyjny

Al. Zwycięstwa 96/98, 81-451 Gdynia

 

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas