Designteka

wydarzenia

Druga edycja R E : p r o d u k c j e

21.09.2010

Na drugiej edycji targów rękodzieła – biżuterii, ubrań i wyrobów codziennego użytku R E : p r o d u k c j e zaprezentuje się ponad 100 artystów! Będzie to zatem największa tego typu impreza w Warszawie, a może i w całej Polsce! KAŻDY znajdzie tam coś dla siebie, począwszy od oryginalnego dodatku i biżuterii, przez niebanalną kreację, po autorską ceramikę, a kupując je, wesprze ideę upcyclingu i fair trade.

Będzie można nabyć nie tylko najmodniejsze ubrania po promocyjnych cenach od Green Establishment, designerskie zabawki niekoniecznie dla dzieci od Alelale, ceramikę prosto z PIECOWNI, ekskluzywne skórzane torebki od iw-design i te uplecione z plastikowych reklamówek od Patki Smirnow, cudowną biżuterię od Motiv Art, Violi Lee Design i Kariny Królak, ale także całkowite nowości artystów jeszcze nieznanych na polskim rynku.

Jednocześnie zapraszamy wszystkich wystawców i odwiedzających do wzięcia udziału w organizowanej przy okazji targów akcji ekologiczno-charytatywnej pod hasłem: „Wkręć się w rękodzieło”, w ramach której zbieramy plastikowe nakrętki, które zostaną wymienione na wózki inwalidzkie i protezy dla potrzebujących.

Na osobę, która przyniesie najwięcej nakrętek, czekają fantastyczne nagrody, wykonane własnoręcznie przez RE:produkcyjnych artystów!

Cała impreza odbędzie w zupełnie wyjątkowym, kultowym wręcz obiekcie – zbudowanym w 1934 roku i ocalałym podczas wojny basenie miejskim, dziś Centralnym Basenie Artystycznym.

Oprawę muzyczną zapewni DJ Masterflasz z kolektywu twórczego VLEP[V]NET, a świetną kuchnię i napoje – basenowy bar.

Wszelkie dodatkowe informacje na stronie: www.basen.art.pl

Autorką plakatu na tę edycję targów jest Kamila Borucka.

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas