Designteka

Łazienka w stylu hygge – domowa strefa relaksu

22.01.2018

Łazienka to szczególne miejsce w naszym domu. Pełni nie tylko funkcję higieniczną, ale także pozwala pozbyć się stresu i zregenerować po pracy. Warto więc stworzyć w niej nastrój, który sprawi, że poczujesz się jak w salonie spa. Najłatwiej wprowadzić taki klimat przy pomocy odpowiednio dobranego świetlenia.

Aby w pełni cieszyć się odpoczynkiem w łazience, należy zadbać o atmosferę, która pomoże nam choć na chwilę zapomnieć o wszystkich problemach. Inspiracji można szukać w duńskim hygge. Wnętrza w tym klimacie dają poczucie ciepła, bezpieczeństwa i spokoju, sprzyjają także celebrowaniu małych przyjemności. Niewątpliwie można do nich zaliczyć aromatyczną kąpiel przy nastrojowym świetle.

Jak wybrać oświetlenie, które wniesie do wnętrza odrobinę hygge? Najważniejsze to przemyślane umiejscowienie lamp oraz dostosowanie ich do aranżacji. Specjaliści z BRITOP LIGHTING przygotowali zróżnicowaną kolekcję oświetlenia dedykowanego łazienkom, jednak dla przełamania aranżacyjnych schematów, inspiracji można szukać w całej ofercie marki. Stylowe lampy, wprowadzające przytulny klimat, sprawią, że łazienka zamieni się w szykowne domowe spa.

Bespośrednio nad wanną najlepiej umieścić lampę, dającą delikatne, ciepłe światło, które wprowadzi odrobinę romantyzmu. W tej roli idealnie sprawdzą się eleganckie kinkiety w różnych kształtach i kolorach. Zróżnicowana linia zadowoli zarówno miłośników klasyki, jak i tych, którzy wolą aranżacje w nowoczesnym wydaniu.

Więcej inspirujących pomysłów na oświetlenie w stylu hygge na stronie: http://www.britoplighting.pl/

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas