Designteka

wydarzenia

Piątek 13-stego pod znakiem oryginalnego designu

22.12.2019

Inspirujące rozmowy, twórcza dyskusja o oryginalnym designie i wzajemna wymiana dobrej energii to cel spotkania, które miało miejsce 13-stego grudnia w showroomie Aqina, dystrybutora luksusowych marek wnętrzarskich. W 150-metrowej przestrzeni, wypełnionej po brzegi ikonami światowego designu, zgromadzili się najwybitniejsi architekci, projektanci wnętrz i przedstawiciele mediów, aby na własne oczy zobaczyć salon, w którym można znaleźć meble znanych marek, takich jak Knoll, Moroso, Wilkhahn, Allermuir, Narbutas, Bulo czy wykładzin Milliken.

Grudzień to wyjątkowy czas pełen radości i spotkań, dlatego Aqina, ekspert w aranżacji funkcjonalnych przestrzeni biurowych i komercyjnych, postanowiła wykorzystać ten moment i zaprosiła do swojego showroomu specjalnych gości. W piątek 13-stego grudnia do kultowego biurowca Focus przy Alei Armii Ludowej 26, tam właśnie mieści się siedziba firmy, zawitali miłośnicy światowego designu, a wśród nich architekci, projektanci, przedstawiciele znanych pracowni architektonicznych, członkowie Stowarzyszenia Architektów Wnętrz oraz dziennikarze i przyjaciele.

Celem spotkania było zaprezentowanie gościom marki, jej potencjału oraz showroomu, którego wielu specjalistów z branży nie miało okazji jeszcze odwiedzić. Wydarzenie rozpoczęło się od prezentacji poprowadzonej przez właściciela Aqiny – Marcina Zielińskiego. Opowiedział on o markach dystrybuowanych przez firmę oraz zaprezentował wyjątkowe realizacje, które powstały we współpracy ze znanymi pracowniami architektonicznymi.

Zgromadzeni goście byli pod wrażeniem bogatej oferty Aqiny oraz potencjału marki. W kuluarach słychać było inspirujące dyskusje oraz pochlebne dla firmy komentarze. Doskonałej atmosferze towarzyszyła klimatyczna muzyka oraz pyszny poczęstunek z Między Nami Café, a przecież nie ma nic przyjemniejszego od spędzenia pechowego piątku 13-stego w doborowym towarzystwie i w otoczeniu dzieł twórców, takich jak Ludwig Mies van der Rohe, czy Harry Bertoia. Wystarczyło jedno spotkanie, aby uświadomić gościom, że nieopodal Politechniki znajdą miejsce, w którym zgromadzone są zarówno klasyki designu, jak i nowoczesne meble będące idealną propozycją wyposażenia powierzchni komercyjnych, takich jak biura, restauracje czy hotele.

Więcej: http://www.aqina.eu/

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas