Designteka

dodatki

Poznaj bobble

08.12.2011

Poznaj bobble – stylową butelkę, która filtruje wodę kiedy z niej pijesz!

Firma Selldo Sp. z o.o., oficjalny polski dystrybutor – cenionej na świecie – marki water bobble informuje, że w tym miesiącu ruszyła sprzedaż stylowych, ekologicznych butelek na wodę.

Czym jest bobble? To nowoczesne rozwiązanie, które na całym świecie rewolucjonizuje narodowe rynki wód butelkowanych. Bobble to produkowana w USA butelka i filtr, które w innowacyjny sposób, łączą w sobie wszystkie cechy idealnego produktu współczesnej cywilizacji. Bobble, które zostało zaprojektowana przez Karima Rashida, uznawanego za jednego z najlepszych designerów na świecie jest symbolem ekologii, praktyczności i nowatorskiego myślenia.

Rocznie produkujemy, a następnie wyrzucamy ponad 200 miliardów butelek jednorazowych, które w 80% są nieprawidłowo utylizowane. Używanie bobble w diametralny sposób ogranicza produkcję niepotrzebnych odpadów. Nie dość, że jedna butelka bobble odpowiada ponad trzystu butelkom jednorazowego użytku, to same bobble produkowane są z butelek z recyklingu! „Ekoprodukcja” bobble to oszczędność energetyczna na poziomie 2/3 standardowego zużycia energii przy produkcji z surowych materiałów.

Bobble nie tylko wspiera ochronę naszej planety, ale także domowe finanse użytkowników. Polacy rocznie wydają ponad 3 miliardy złotych na zakup wody butelkowanej. Rezygnacja z zakupu butelek jednorazowych na rzecz bobble to oszczędność na poziomie nawet 720 zł w skali roku. wystarcza na przefiltrowanie do 150 litrów wody. Ile zatem kosztuje woda z bobble? Z prostych wyliczeń wynika, że 0,5 litra wody z bobble to koszt 15 groszy!

W butelkach bobble zastosowano nowoczesne filtry węglowe, które odpowiedzialne są za redukcję organicznych zanieczyszczeń w wodzie. Umożliwia to w pełni bezpieczne napełnianie butelki z każdego kranu! Mając ze sobą bobble możesz napełnić ją w każdym miejscu: zarówno w domu, jak w szkole czy w centrum handlowym.

Produkty water bobble – dostępne w 15 000 sklepach w ponad 20 krajach na całym świecie – w tym miesiącu po raz pierwszy trafią do Polaków. Z dniem rozpoczęcia dystrybucji butelek bobble ruszy oficjalna witryna poświęcona marce (www.waterbobble.pl). Na stronie będzie można zapoznać się z marką bobble oraz dokonać zakupu w sklepie internetowym.

Bobble to rewolucyjny produkt, który dba o planetę, utrzymuje Twoje ciało w dobrej kondycji oraz oszczędza Twoje pieniądze. Bobble zmieni sposób w jaki pijesz wodę!

Więcej na www.waterbobble.pl

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas