Designteka

wydarzenia

Relacja z DERMAMEDIC PALACE DAYS

10.07.2015

„DERMAMEDIC PALACE DAYS” to projekt cykliczny skierowany do kobiet! Każda z Pań znajdzie w nim coś inspirującego… rozpoczynając od rozwoju osobistego, tajników zdrowia i urody, po sekrety pięknego wizerunku i dobrego stylu, a to wszystko doprawione szczyptą kultury!

Siódma edycja projektu odbyła się 07 lipca 2015 w Klinice Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Dermamedic Palace – mieszczącej się w samym centrum Warszawy w budynku Pałacu Kultury i Nauki.

Spotkanie koordynowała i poprowadziła: Olga Kisiel-Konopka (OKK!)

 

Cykl DERMAMEDIC PALACE DAYS okazał się ogromnym sukcesem, a jego program za każdym razem jest inny i równie interesujący. Motywem przewodnim lipcowego eventu było: Jak być piękną podczas wakacji. Poruszono kwestie urody, odpowiednich zabiegów, diety, suplementacji i samego podejścia do tematu wypoczynku.

Agnieszka Denis – kosmetolog Dermamedic Palace – zaprezentowała Paniom rewelacyjny zabieg Cliolift. Podpowiadała również w jaki sposób dbać o urodę przed i po urlopie. Aleksandra Sierańska-Rojek przybliżyła temat kosmetyków i suplementów diety marki Filorga.

Podczas spotkania – odbyło się również szkolenie z Karoliną Brzezińską – poświęcone zagadnieniom prawidłowego wypoczynku i prezentacja właściwości naturalnych olejków wyprodukowanych przez Katarzynę Kochańską.

Nowym Partnerem wydarzenia został Raumplus – marka, która specjalizuje się w dziedzinie systemów do przechowywania i przedzielania pomieszczeń (www.raumplus.pl)

O podniebienia gości zadbała Restauracja Przypraw Dopraw.

fot. Tatiana Pałucka

Partnerzy spotkania: Filorga, MINI Bawaria Motors, Raumplus, Creator, Herba Thea, KOD, Restauracja Przypraw Dopraw, OKK!

Kolejne spotkanie już w sierpniu, dodatkowe informacje www.dermamedic.pl i Olga Kisiel-Konopka, olga@olagkk.pl, tel. 882 444 811.

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas