Designteka

wydarzenia

1:1 w SPOT.

24.05.2010

Fundacja SPOT. wraz z MOOMOO Architects zapraszają na wydarzenia pod hasłem 1:1.

28 maja – 29 maja 2010, SPOT., godz. 9-21 – warsztaty z projektowania (architektura, architektura wnętrz, design) z MOOMOO Architects

W dniach 28-29 maja w SPOT. będą miały miejsce warsztaty z projektowania (architektura, architektura wnętrz, design) prowadzone przez Jakuba Majewskiego i Łukasza z pracowni MOOMOO Architects.

Pod okiem prowadzących uczestnicy będą nie tylko projektować, ale i budować PRZESTRZEŃ DLA SINGLA w skali 1:1.

MOOMOO ARCHITECTS to łódzkie biuro architektoniczne założone w 2008 roku przez Jakuba Majewskiego i Łukasza Pastuszke. W 2009 zostali uznani przez magazyn Wallpaper* za jedno z 30 najlepszych biur architektonicznych na świecie. Prace MOOMOO pokazywane były dotychczas na wystawach w Londynie, Szanghaju, Rotterdamie, Brukseli i Mediolanie.

29 maja 2010, SPOT., godz. 21:00 – prezentacja powarsztatowa i impreza

W niezobowiazującej atmosferze sobotniego wieczoru wszystkich, którzy odwiedzą SPOT. czeka mnóstwo atrakcji; prezentacja domu 360 stopni autorstwa MOOMOO Architects nagrodzonego przez *WALLPAPER oraz najnowszego numeru PURE MAGAZINE. Nietypowa aranżacja przeniesie nas w tanecznym rytmie w rejony, gdzie natura spotyka się z architekturą i designem.

Richard Davis (UK) to znany i uznany producent i wokalista blisko współpracujący z Luomo, Apparatem czy Raz Ohara ale przede wszystkim od samego początku wokalista i “głos” legendarnych The Swayzak.

PURE Magazine – treść magazynu wypełniają zagadnienia związane ze zrównoważonym rozwojem, ekologią i środowiskiem naturalnym, przyrodą, designem, modą, współczesną kulturą. PURE przybliża markę pochodzącą z “czystego świata”, prezentuje jej wartości i związany z nimi styl życia.

27 maja – 30 maja 2010, MOOMOO Architects na targach arena DESIGN na terenie MTP

Podczas trwania arena DESIGN MOOMOO Architects zaprezentuje autorską instalacje pokazującą wizję współczesnej architektury mieszkaniowej w Polsce.

Pokazane zostaną obiekty realizowane w ich biurze przez ostatnie lata, jak również najnowsze projekty które dopiero będą realizowane. Prezentacja ukazuje zachodzące zmiany i trendy we współczesnej architekturze i wśród prywatnych inwestorów.

Fundacja SPOT. zaprezentuje swoją działalność na zaproszenie organizatorów arena DESIGN w STREFIE KREATYWNI. Dla wszystkich odwiedzających czeka interesująca prezentacja oraz dizajnerskie niezbędniki.

Fundacja SPOT. zajmuje się „edukacją poprzez sztukę” organizując i promując warsztaty, kursy, wykłady, spotkania, dyskusje, wystawy i inne wydarzenia kulturalne. Wszystkie wydarzenia organizowane przez Fundacje SPOT. łączą różne dziedziny sztuki i zaskakują niekonwencjonalnym sposobem ich prezentacji. Fundacja SPOT. to grono osób zaangażowanych w promocje kultury i sztuki, które zaprasza wszystkich chętnych do współtworzenia ciekawych artystyczno-kulturalnych zdarzeń.

SPOT.

ul. Dolna WIlda 87

61-501 Poznan

www.spot.poznan.pl

www.spotmag.pl

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas