Designteka

wydarzenia

Akcja Design dla zwierząt

03.12.2015

Bądź człowiekiem, pomóż zwierzętom! Weź udział w akcji DESIGN DLA ZWIERZĄT!Jak głosi legenda, w Wigilię, o północy, zwierzęta mówią ludzkim głosem. Sprawmy, by również te bezdomne powiedziały coś dobrego o człowieku. By zasnęły z pełnym brzuszkiem w ciepłym miejscu, nawet jeśli będzie to tylko schronisko. Kupując na aukcji Allegro DESIGN DLA ZWIERZĄT jakiś piękny design-prezent, ofiarujesz zwierzętom pełną miskę, ciepły koc lub niezbędne leczenie. Po raz 5 ruszamy z akcją DDZ. Podaruj co masz – kup co możesz! Podopieczni Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie liczą na nas!

DESIGN DLA ZWIERZĄT, to akcja charytatywna, której pomysłodawcą i organizatorem jest dr Krystyna Łuczak-Surówka, historyk i krytyk designu, właścicielka 3 psów i 3 kotów. Większość z nich to zwierzęta adoptowane, które uratowała i dała kochający dom.

Cztery lata temu postanowiła połączyć swoją wielką miłość do designu z miłością do zwierząt i przekuć je obie w dobro, jakim jest pomaganie. Tak powstała akcja DESIGN DLA ZWIERZĄT wspierająca bezdomne zwierzęta w potrzebie.

W 2015 roku celem DDZ są podopieczni Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie – 240 bezdomnych psów i 20 kotów. Nad akcją charytatywną DDZ pracuje Krystyna Łuczak-Surówka, Kamila Sitak, wolontariusze Stowarzyszenia Kundellos oraz przyjaciele DDZ.

Akcja DESIGN DLA ZWIERZĄT prowadzona jest dwuetapowo. Projektanci/firmy zajmujące się designem ofiarowują na aukcje swoje podarunki dla DDZ, które następnie wystawiane są na aukcjach ALLEGRO. Na aukcjach DDZ gościły meble, lampy, porcelana, szkło, przedmioty użytkowe/dekoracyjne, grafiki, plakaty, książki (sygnowane przez projektantów), przedmioty vintage, moda, biżuteria, zabawki, usługi (jak np. projekt wnętrza/pomieszczenia, projekt logo, strony www, aplikacji mobilnej) oraz fotografia. Każda aukcja Akcji DDZ jest spersonalizowana, przedmioty można przekazywać do końca listopada.

Aukcje na Allegro odbędą się w dniach 3 -13 grudnia 2015. Zapraszamy! Weź udział, podaj dalej!

Akcja DESIGN DLA ZWIERZĄT jak co roku odbywa się pod hasłem: na Święta oddaj swój głos dla zwierząt!

Akcja DDZ to potrójny prezent:

1. design dary od projektantów, firm, indywidualnych darczyńców

2. design, który możesz wylicytować w prezencie dla siebie lub bliskich przed świętami

3. prezenty dla zwierząt ze 100% dochodu z aukcji (karma, leczenie, wyposażenie klatek)

Ofiarodawcy i uczestnicy DDZ wszystkie niezbędne informacje znajdą na Facebooku pod tym linkiem: https://www.facebook.com/designdlazwierzat

Mail: akcjaddz@gmail.com

 

 

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas