Designteka

lifestyle, dodatki

ChocoBel.pl

03.12.2012

ChocoBel to kwintesencja najlepszej belgijskiej czekolady.

Jesteśmy przedstawicielem butikowej firmy Van Coillie, producenta klasycznych belgijskich pralin, czekolady i trufli najwyższej jakości, mającej siedzibę w Roeselare w Belgii.
Jesteśmy dumni z faktu, iż reprezentujemy tak doskonałą markę i z radością dystrybuujemy ją na polskim rynku. Liczba wielbicieli naszych produktów rośnie każdego dnia, gdyż tym czekoladkom belgijskich mistrzów po prostu nie sposób się oprzeć!

Praliny, które czarują, uwodzą i bosko smakują…

W czym tkwi ich tajemnica? Można powiedzieć, że jest czekolada i jest… ChocoBel!
A ChocoBel to więcej niż czekolada… Dostarczamy niepowtarzalnych doznań smakowych a sam widok naszych pralin połączony z zapachem prawdziwej czekolady nierzadko przyprawia o zawrót głowy. Praliny są wykonane z najlepszych naturalnych surowców, specjalnie wyselekcjonowanych przez czekoladników. Nie znajdą w nich Państwo chemicznych dodatków. To raj dla czekoladowych smakoszy, a zarazem dla koneserów piękna. Finezyjne kształty, kolory… Mistrzowie prześcigają się w pomysłach na zaczarowanie czekoladowego świata w rozmaitych formach. Fantazji i kreatywności nie ma końca…Tutaj łączy się wieloletnia tradycja i nowoczesność, przenikają się nawzajem i tworzą doskonałość taką jak nasze czekoladki.

Po prostu – „niebo w gębie”… słodka magia, która otwiera usta i serca, zamyka nam oczy na moment i pozwala na długą chwilę przyjemności… Przegania smutki i gwarantuje zniewalające wrażenia dla podniebienia.

Z pasją, z charakterem, pełne wyrazu… Kuszące zmysły… Tak można w skrócie określić praliny i czekolady oferowane przez ChocoBel.

Jak wiadomo, czekolada już od wielu wieków uważana jest za dar bogów, nazywana była niegdyś eliksirem miłości. Kryje w sobie przyciągające jak magnes właściwości – w tym także zdrowotne! Zawiera antyoksydanty i flawonoidy… poprawia nastrój, pobudza endorfiny… No i jak się temu można oprzeć!?

Zapraszamy na chocobel.pl

Wizytówki

{designteka.pl}

{designteka.pl} to nowoczesny portal internetowy poświęcony wszystkiemu co związane z designem.

Piszemy o interesujących produktach, trendach, miejscach oraz wydarzeniach w polskim i światowym designie...

dowiedz się więcej

Twój artykuł w designtece

Chcesz opublikować ciekawy artykuł lub podzielić się z innymi ciekawym wydarzeniem?

dowiedz się więcej

Sugestie

{designteka.pl} to także Twoja strona!
Jeśli chciałbyś coś zasugerować
lub podzielić się z nami swoją opinią...

napisz do nas